SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

okrągłe bicepsy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jakie ćwiczenia wykonywać, aby biceps był kulisty? i nie chodzi mi tutaj żeby on był kulisty tylko wtedy gdy go napnę, ale żeby był taki cały czas(bez napinki)

ostatnio widziałem gostka z takimi bicami, ale widać po nim było tą "więzienną siłke" (od pasa w górę napakowany, a w dół cieniutki)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7014
https://www.sfd.pl/_KULISTE_BICEPSY_WG._ROBBY_ROBINSONA-t31462.html
wystarzczyło poszukać...

"Go Hard Or Go Home..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Kolega mnie wyprzedzil z tym linkiem ale takich pytan bylo mnostwo. Tutaj nie ma zadnej filozofii glownie decyduje o tym genetyka i nie da sie jej przeskoczyc tak jak bysmy tego chcieli. Optycznie ta kulistosc mozna zwiekszyc optycznie majac male przedramiona ale wtedy estetyka nie bedzie najlepsza.

pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7014
Można też skupić się na głowie krótkiej bicepsa.

"Go Hard Or Go Home..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę proszę o szybką ocenę

Następny temat

FBW na wakacje ;-)

WHEY premium