SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

odzywki w uk

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 644

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Witam mam pytanie do osób mieszkających w UK jakie odzywki polecacie na jako posiłek na masę a jakie na przed i po treningu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1410 Napisanych postów 35562 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150760
nie mieszkam w UK, ale generalnei zastąpowanie odzywkami posiłkó to nie najlepszy pomysł . W kwestii suplementacji okołotrenigowej niezaleznie od położenia geograficznego załolzęnia są podobne. Zaraz po wysiłku można dać np porcjęodżywki węglowodanowo-białkowej lub osobno białko i węgle w prochu, czy też białko w prochu i węgle z konwencjonalnej zywnosci. Dodatkowo można daodać 5g leucyny lub 10g BCAA. Potem wciągui 30 - 90 min konwencjonalny posiłek. Przedtreningowo 1,5 - 3h - konwencjonalny posiłek. Przed i w trakcie treniningu poleca się często BCAA.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 75
Tylko to jest tak że ja nie mam czasu na dużo posiłków w cigu dnia maksymalnie 2 praca mi na to nie pozwala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie pytanie odnośnie diety redukcyjnej

Następny temat

Weryfikacja mojego programu treningowego

Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Kawa wywiera ochronne działanie na wątrobę? Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Arnold Schwarzenegger - jak trenował i jadł mistrz! Big Ramy aktualna forma Big Ramy aktualna forma Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Trening siłowy i kreatyna wsparciem w leczeniu zwyrodnień stawów Ranking IFBB 2018 - Kulturystyka klasyczna Ranking IFBB 2018 - Kulturystyka klasyczna Sensei kulturystyki: IFBB PRO Nhon Ly Sensei kulturystyki: IFBB PRO Nhon Ly Jessica Aravela pokonała uzależnienia, by stać się gwiazdą fitness Jessica Aravela pokonała uzależnienia, by stać się gwiazdą fitness 4 ćwiczenia, które zaskoczą Twoje przedramiona 4 ćwiczenia, które zaskoczą Twoje przedramiona