SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

odzywki w uk

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 547

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 75
Witam mam pytanie do osób mieszkających w UK jakie odzywki polecacie na jako posiłek na masę a jakie na przed i po treningu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD Moderator
Ekspert
Szacuny 1409 Napisanych postów 35562 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150755
nie mieszkam w UK, ale generalnei zastąpowanie odzywkami posiłkó to nie najlepszy pomysł . W kwestii suplementacji okołotrenigowej niezaleznie od położenia geograficznego załolzęnia są podobne. Zaraz po wysiłku można dać np porcjęodżywki węglowodanowo-białkowej lub osobno białko i węgle w prochu, czy też białko w prochu i węgle z konwencjonalnej zywnosci. Dodatkowo można daodać 5g leucyny lub 10g BCAA. Potem wciągui 30 - 90 min konwencjonalny posiłek. Przedtreningowo 1,5 - 3h - konwencjonalny posiłek. Przed i w trakcie treniningu poleca się często BCAA.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 75
Tylko to jest tak że ja nie mam czasu na dużo posiłków w cigu dnia maksymalnie 2 praca mi na to nie pozwala
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie pytanie odnośnie diety redukcyjnej

Następny temat

Weryfikacja mojego programu treningowego

Słodkiewicz vs Lech starcie weteranów Wojciech Pasiut - ocena sylwetki Trening siłowy - absurdalne teorie Jak radzić sobie z bezsennością? 30.09-01.10.2017 IFBB DIAMOND CUP KATOWICE Suplementacja okołotreningowa Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Anna Nawrot - ocena sylwetki