SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

odszkodowanie

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 529

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43225 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam ,idąc z pracy skręciłam nogę w kostce,noga spuchła i bardzo bolała,następnego dnia udałam się do lekarza który stwierdził skręcenie stawu skokowego,po zakończeniu leczenia wystawił zaświadczenie do pzu (593).PZU odmówiło odszkodowania twierdząc że nie ma trwałego uszczerbku na zdrowiu.Mam ubezpieczenie grupowe w pracy. Nie mam pojęci co dalej robić ? czy powinnam pisać odwołanie? Jakie dodatkowe dokumenty powinnam przedstawić? Proszę o poradę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 1793 Napisanych postów 36260 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 240067
Moze powinnas sie odezwac do jakiegos rzecznika praw konsumenta czy kogos w tym stylu, a nie na forum sportowym Ewentualnie jakies forum prawnicze

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pzu odmówiło odszkodowania

Następny temat

pinionde

Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka! Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Ładowanie kreatyną, kto może skorzystać? Problemy ze stawami - co robić? Problemy ze stawami - co robić? Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Mąka kokosowa - właściwości Mąka kokosowa - właściwości Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata! Mąż Katarzyny Skrzyneckiej - Marcin Łopucki- Mistrzem Świata!