Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 33210 razy
  • Autor

odstajace uszy :(

• trawlerman
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 1 rok
    • LPA: 8

Wysłano 10 kwietnia 2013 09:16

zgłoś naruszenie
    pumpsuper - a jednak znalazło się coś, dzięki czemu nie ma potrzeby iść na operację i wywalać takiej kasy. http://allegro.pl/otostick-korektor-estetyczny-uszu-i3147809552.html 
  • trawlerman

Wysłano 10 kwietnia 2013 09:18

zgłoś naruszenie
    Nowa proteza silikonowa przeźroczysta, praktycznie niewidoczna, którą przyklejamy do głowy i ucha za pomocą hipoalergicznych klejów. Do użytku zewnętrznego. Korektor utrzymuje ucho w prawidłowej pozycji, umożliwia natychmiastowy efekt estetycznie prawidłowy. Można go stosować u dzieci od 3 roku życia ze względu na jego niewielką wielkość.W końcu istnieje rozwiązanie, które pomoże ci poczuć się dobrze oraz inni będą widzieć cię korzystniej. Otostick Korektor Estetyczny Uszu jest rozwiązaniem dyskretnym i bezbolesnym. Jego stosowanie nie wymaga recepty. Korektor może być stosowany jako metoda korygowania problemu separacji uszu lub jako jednorazowa pomoc w szczególnych sytuacjach życia codziennego (śluby, komunie, etc..). Nasi klienci noszą go codziennie tak, aby efekt był stały i widoczny. Po okresie przyzwyczajenia się do zakładania (przyklejania) produktu użycie korektora jest bardzo proste.
  • Taekwondo Coach
    wirda
    • Pochwały:1
    • Nagany:brak
    • Na forum: 6 lat
    • Trenuje: 14 lat
    • LPA: 28393

Wysłano 10 kwietnia 2013 10:09

zgłoś naruszenie
    Znaleźć może i można, pytanie czy to będzie działać.
    Moderator Działu Style Tradycyjne.

Doradca w dziale Odchudzanie i forma po męsku. Intermittent Fasting.

trener Taekwondo Olimpijskiego [http://hansu.pl]
  •  83.29.34.*
    Anonim

Wysłano 10 kwietnia 2013 13:40

zgłoś naruszenie
      oska5 napisał(a):
      niee no to co ja napisałam to raz ze to moje gdybanie tylko, a dwa ze naprawde musialbys byc calkiem młodziutki i jeszcze nosic ta opaske najlepiej caly czas przez pare lat chociaz z 2.

ahahahahahhahaa gleba z Twojej wypowiedzi , z pełnym szacunkiem z poradnika cioci zosi

autorze, nie przejmuj się, tylko zbieraj kasę, jeśli tak bardzo zależy ci na zmianie owego "problemu" i nie potrafisz siebie zaakceptować. nie ma innej rady. rok czasu i uciułasz lub leć do roboty na wakacje i problem rozwiązany
    • trawlerman

Wysłano 01 września 2013 22:00

zgłoś naruszenie
      Łatwo znaleźć opinie użytkowników Otostick. To jest potwierdzone ale jasne, że jak się samemu nie spróbuje to ... Najłatwiej poprosić o próbkę. Mają fanpage na fb
    • jozek098
      • LPA: 9

Wysłano 03 września 2013 18:40

zgłoś naruszenie
      Masz problem z odstajacymi uszami? czy moze problem z samoakceptacja? wydaje mi sie, ze raczej to drugie, zreszta wyslij zdjecia spróbujemy ocenić. Ja to mam powazny problem wząłem kredyt na firmę, chciałem otworzyc siłownie swoja na osiedlu. I jestem trakcje dołku finansowego. Przedewszystkim człowieku nie mysl o sobie źle. Moze masz jakieś wspomnienia z dziecinstwa które cię dręcza? sądze, ze nie ma domowych sposobów na rozwiązanie tego problemu. Poprostu to jest Twoja uroda. Po co poprawiac? chcesz się miescic w ramy, kóre itak narzuca społeczenstwo. A co jak za rok odstajace uszy stana sie tak bardzo modne, ze wszyscy wokół beda chceili sobie zrobic poprawe operacyjna? juz słyszałem nawet kiedys o poprawianiu swoich genitali wśród kobiet. Nie wierze....
    • Sheamus
      • Na forum: 3 lata
      • LPA: 5314

Wysłano 03 września 2013 23:15

zgłoś naruszenie
      W czym ci przeszkadzają te uszy? Nie wiem czy jest sens marnować pieniądze na operacje. Jeśli chodzi o to że ci większość ludzi mówi że masz odstające uszy i się z tego nabija, to mów że trenujesz zapasy, judo albo MMA, mina im zrzędnie i cię zostawią.
    • marcela90
      • LPA: 48

Wysłano 06 września 2013 17:44

zgłoś naruszenie
      Niestety nie ma innego niż operacja sposobu na skorygowanie odstających uszu.
    • trawlerman

Wysłano 01 października 2013 23:09

zgłoś naruszenie
      jak można pisać, że nie ma sposobu, kiedy jest. Wybór oczywisty, okazuje się nie dla wszystkich. Otosticki mają dobre opinie i cena 60 zł kończy dyskusję ...