SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

oddychanie podczas podnoszenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 387
dziendobry mam pytanie..
jak należy oddychac podczas cwiczen??
wdychac nosem podczas podnoszenia, a wydychac ustami podczas opuszczania ??? czy odwrotnie? czy moze jeszcze inaczej ?? (P.S sorry za nowy post ale nie znalazlem w wyszukiwarce odpowiedzi)

całe życie sie ucze..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
nie znalazłeś https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=oddychanie 

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Wdychasz podczas opuszczania
Wydychasz podczas unoszenia
Oddychasz ustami, zresztą tak zeby wiecej powietrza wciągnąc

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
ustami oddychasz j.w

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3198
Sorry ze teak podbijam bo mam ten sam problem. Ogulnie sie wydycha przy '' pracy '' ale ja na tej stronce http://www.sdw.pl/trening.php?archid=pnd  przeczytalem ze sie wydycha po ....
i sam juz nie wiem, moze ktos ??

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Szczęść Boże. Zrob maly eksperyment wloz sobie cos lightowego np 60 kilo na sztange i podnos najpierw oddychaj przy opuszczaniu pozniej perzy podnoszeniu i sprawdz gdzie latwiej ci sie odycha. I tak na kazdym cwiczeniu...Po co? bo skoro czytasz i nie rozumiesz to znaczy ze musisz to sprawdzic sam na sobie...bo z rozumieniem tekstu czytanego nie bardzo...

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 251 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3198
sorry ale jesli chodzi o czyanie textu to chba ty masz problemy ;]
1.Chwytamy poziomo zamocowany drążek nachwytem (dłonie zwrócone do przodu), z rękami wysuniętymi na 20-25 cm na bok od każdego barku.
2.Ramiona i tułów powinny swobodnie zwisać do dołu, mięśnie obręczy barkowej powinny być rozluźnione, a najszersze grzbietu - całkowicie rozciągnięte. Dla wygodny i lepszej stabilności, krzyżujemy podudzia.
3.Po przyjęciu pozycji wyjściowej wykonujemy nieco głębszy wdech i wstrzymujemy oddech na czas podciągania się do góry.
4.Zwracamy uwagę na prowadzenie łokci na zewnątrz od tułowia (w płaszczyźnie pleców) i przyciągając ramiona do tułowia, unosimy się do góry.
5.Podciągamy się do momentu, w którym broda znajdzie się na wysokości drążka lub nieco wyżej od niego.
6.Robimy wydech i opuszczamy się w sposób kontrolowany [nie opadamy] do pozycji wyjściowej. Wykonujemy zaplanowaną liczbę powtórzeń.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie obowiązkowo ustami, można nosem jak kto woli.

cześć/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening woluminizacyjny

Następny temat

Pytanie o nogi

WHEY premium