SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie-redukcja długoterminowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam mam taki problem nie wiem co wybrać na redukcje ckd czy tkd? ćwiczę siłowo

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 85

Wzrost: 168

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: 38

Obwód talii: 90

Obwód uda: 65

Obwód łydki: 41

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: dużo

Aktywność w ciągu dnia: -

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłownia orbitrek

Odżywianie: 10 wskazówek żywieniowych

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia aeroby

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: 10 wskazówek żywieniowych
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
link do mojego dziennika https://www.sfd.pl/KUBINHO_dziennik_redukcja-t519689.html liczę na wsparcie

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2009-08-10 11:14:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
ckd jest raczej cięższe, ale wydaje mi się, że to skuteczniejszy system
o tkd nie wiele znajdziesz na sfd, więc ckd będzie bardziej przejrzyste, łatwiej będzie Ci się z nim zapoznać, artów i tematów na ten temat trochę już było

zresztą - jeżeli dopiero zaczynasz redukcję i nie schodzisz mega nisko z bf% to może warto zacząć od zbilansowanej?

Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-07-28 11:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
zgadzam się ...

zbilansowana + zwiększenie aktywności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem zbilansowaną i słabo schodziłem i chciałem to trochę przyspieszyć to odchudzanie bo ćwiczyłem dużo i słabe efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie co do diety ckd. poprzedza ja 2 trzytygodniowy okres wprowadzający gdy mam 30g węgli na dzień dlaczego to takie ważne? i jak mamy chronić mięśnie przed zejściem poniżej 40 mmoli na /kgmc żeby nie spalić mięśni? proszę o odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żartujesz? CKD przy takiej nadwadze jak u Ciebie to porażka. Nie kombinuj za dużo tylko zrób zbilansowaną i dobry trening. Ale nie taki jak poprzednim razem, bo za 3 tygodnie znowu znikniesz z przetrenowania. To, że ćwiczyłeś dużo nie znaczy, że dobrze. Bo IMHO rozpiskę miałeś fatalną i grubo przeładowaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego nie polecasz ckd czuje się dobrze Qazar też robił z taka nadwagą i poszło mu dobrze nie znikłem z przetrenowania tylko z przyczyn osobistych pozdro

Morales
ale gubiąc 4kg na tydzień da się tylko z ckd a o to mi właśnie chodzi szybko i bezboleśnie

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2009-07-31 16:41:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
i jak mamy chronić mięśnie przed zejściem poniżej 40 mmoli na /kgmc żeby nie spalić mięśni?

poprzez ładowania..
jakbyś zszedł tak nisko to byś zauważył ogromny spadek wydajności

mam pytanie co do diety ckd. poprzedza ja 2 trzytygodniowy okres wprowadzający gdy mam 30g węgli na dzień dlaczego to takie ważne?

bo musi zajść adaptacja metaboliczna
zresztą 30 g ww trzymasz przecież cały czas.. po wprowadzeniu również

a później to co ile Ty chcesz ładować? dla osób z większą nadwagą zaleca się właśnie rzadziej, więc i tak będziesz to robił co 2-3 tyg

zastanów się czy zbilansowana nie będzie na razie łatwiejszym rozwiązaniem..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na zbilansowanej było dobrze ale za mało schodziłem ok 1kg tygodniowo z tłuszczu a na ckd po 5 dniach 3kg widzę lepsze efekty a ładowania chcę robić co 2-3tygodnie bo mam dużo tłuszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
na zbilansowanej było dobrze ale za mało schodziłem ok 1kg tygodniowo z tłuszczu

I JESZCZE NARZEKASZ?!!!


na ckd po 5 dniach 3kg

wiesz czemu tyle spadło?

glikogen, woda, treści jelitowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1kg tygodniowo to mało na pewno no może i masz racje ale nawet jak będę gubił co dwa dni 1kg to będzie lepiej niż na zbilansowanej

jak ckd przestanie dawać efekty planuje tak 6 tygodni a później przechodzę na zbilansowaną i zobaczymy

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2009-07-31 17:19:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czesc prosze o pomoc

Następny temat

Ktore buty do biegania wybrac

WHEY premium