SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

odblok po h-drolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 572

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6661
Panowie czy go nads nada sie na odblok po hdrolu ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6943 Napisanych postów 216559 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 805605
osobiście dał bym ze dwa tygodnie clomidu

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6661
ale hdrol nie jest na tyle mocnym środkiem żeby odrazu cloma walić, który może równiesz sporo szkód narobić z tego co czytalem
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6943 Napisanych postów 216559 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 805605
jak wiesz lepiej to po co zakładasz temat,skoro tak twierdzisz to nie bierz
1

napisał(a)
Początkujący
to jest forum i chciałbym wysłuchać opinii użytkowników, moja wypowiedz nie miała na celu stwierdzenia,że jestem wyjątkowo obeznany w temacie. Czytałem sporo tematów w których toczyły się dyskusje na temat "czy brać clomid na odblok po ph czy też nie, stad też moje wątpliwości.
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
problem z ph jest taki że nigdy nie wiadomo co jest w środku,nic łatwiej nie mozna podrobić jak ph.Kapsułka i folia całe zabezpieczenie.Dla mnie ph to loteria zawsze i igranie ze zdrowiem,kasa kosmiczna za kiepskie środki,takie mam zdanie o tych wynalazkach.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1528 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9791
dla mnie tylko pateczne pct sie liczy. zadne wynalazki.

MY BODY IS A MACHINE

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 12948 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 93487
Ja z kolei słyszałem, że wbrew pozorom, h-drol może dość mocno zblokować. Dałbym osobiście cloma z 10 tabletek, możesz też zrobić parę dni po ph zrobić badanie testa i będziesz wiedział jak się ma sytuacja
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 544 Wiek 23 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4182
No ja bralem H drola jakis rok temu moze 2 apakowania to pierwszy byl fake bo wgl nie dzialal a zas drugi kopal ladnie no i zblokowalo ostro i dalem cloma tablena odblok ciagnolem go prawie 2 tyg i bylo ok:)
napisał(a)
Początkujący
w takim razie wezmę listek comidu ( chociaż nie mam skąd skołować) i do tego jakiś mocny boosterek teścia?
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
booster wrzuć po clomie w ostatnim dniu cloma dołóż

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tren(wanosc)

Następny temat

apidra slin

Higiena snu, jak o nią zadbać? Higiena snu, jak o nią zadbać? Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Redukcja - jakie białko wybrać? Redukcja - jakie białko wybrać? Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka!