Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 330 razy
  • Autor

oczyszczanie organizmu z toksyn (głodowe)

• mjudu
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 1 rok
    • LPA: 5398

Wysłano 18 grudnia 2013 21:48

zgłoś naruszenie

Pobieżnie szukałem i nie znalazłem. Zacząłem sie interesować oczyszczaniem organizmu ale takim w pełnym znaczeniu tego słowa. Mianowicie chodzi mi o kurację radykalną, ale stosowaną przez ludzi. Polega ona na przygotowaniu sie do niej odpowiednio po czym trwa ona 10 dni i następuje odpowiednie wyjście z takiej kuracji tzn. głodówki w trakcie której spożywa sie tylko wodę niegazowaną źródlaną. Czy ktoś stosował takie oczyszczanie głodowe?
  • Wysłano 18 grudnia 2013 22:14

zgłoś naruszenie
    Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
  • Koniu151
    • Na forum: 8 lat
    • LPA: 212224
    • Status:Ekspert

Wysłano 18 grudnia 2013 22:14

zgłoś naruszenie
    organizm zazwyczaj sam sobie świetnie z tym radzi i jeżeli nie daje wyraźnych sygnałów, jest to zbędne. Ale rozumiem, moc mody i marketingu.
    POMOC W UKŁADANIU DIET/TRENINGÓW ONLINE.

KONTAKT koniu151.sfd@o2.pl

PROFIL TRENERA/DIETETYKA(ZDJĘCIA PODOPIECZNYCH, KONTAKT ):
    [http://www.sfd.pl/-t907935.html]
  • mjudu
    • LPA: 5398

Wysłano 18 grudnia 2013 22:25

zgłoś naruszenie
    Nie koniecznie, słyszałem już o tym dawniej/wcześniej. Ostatnio zacząłem sie bardziej interesować odżywianiem i natknąłem się na takie zagadnienie więc pytam tutaj, gdzie dowiedziałem się do tej pory dużo o odpowiednim trybie, życia. Tak mi sie przynajmniej wydaje.

Koniu pisząc "organizm zazwyczaj sam sobie świetnie z tym radzi i jeżeli nie daje wyraźnych sygnałów, jest to zbędne" o jakie sygnały chodzi jak można widzieć

Zmieniony przez - mjudu w dniu 2013-12-18 22:25:38
  • ZangetsuZRivii
    • LPA: 96

Wysłano 18 grudnia 2013 23:33

zgłoś naruszenie
    Ja na przykład stosowałem głodówkę leczniczą i moim zdaniem efekty były całkiem zadowalające.

Należy jednak rozróżnić głodówkę leczniczą od bezmyślnego głodzenia się.
    W 1 przypadku przez jakiś czas (od 2-3 dni nawet do kilku tygodni) nic nie jemy (pijemy jedynie wodę mineralną) i bardzo ważne żeby prawidłowo z głodówki wyjść (najpierw soki rozcieńczone z wodą, potem same, i stopniowo różne owoce i inne pokarmy)
    I oczywiście podczas głodówki nie można NIC jeść (jakiekolwiek podjadanie nie dość że psuje efekt to jeszcze jest niezdrowe) Słyszałem nawet o przypadkach gdy ludzie po kilku tygodniach głodówki "złamali się" weszli do baru a wynosić musiało ich pogotowie...

Generalnie w Rosji jest całkiem dużo placówek które właśnie leczą za pomocą głodówki...

...i co najdziwniejsze mają świetne efekty.