SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ochroniaz? czyli co i jak??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
siema.
tak mysle nad swoja przyszloscia
myslalem zeby zostac ochroniazem
i takie pytania:
1.- co trzeba zrobic aby sie dostac? jakias sprawnosc fizyczna itd?
2.- ile taki typ zarabia? moze ktos sie orientuje? xD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2867
do autora ochrona fizyczna to naprawde gowno robilem to 4 lata i stanie w miejscu przez 12-14 h naprawde przyjmne nie jest i to jak cie ludzie postrzegaja jako kogos kto nie mial gdzie isc wiec poszedl do ochrony bo tam same tepaki przeciez.....
teraz juz jestem bossem w dziale technicznym mam licencje 2 stopnia zabezpieczenia technicznego i czuje ze cos robie niedlugo studia koncze i mam jakies tam plany z tym zwiazane ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8134
stoisz jao osioł i zarabiasz 1400zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Ochroniarz w Klubie czy hipermarketowy ?

Jeżeli w Klubie to pytanie czy w agencji czy prywatnie ?


Pozdrawiam Duda

Zmieniony przez - DUDA_ w dniu 2009-03-16 18:27:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2867
Zalezy masz licencje nie masz? jak jestes zbudowany . Jezeli jestes cieciem bez licencji to 1000zl i sie ciesz a jezeli masz licencje i jakos jeszcze wygladasz idziesz do konwojow lub patroli i 2000-3000 oczywiscie zalezy od miasta

Zmieniony przez - Barack23 w dniu 2009-03-16 18:39:10

Zmieniony przez - Barack23 w dniu 2009-03-16 18:40:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
takie miasteczko. np na jakiejs imprezie niezle zbudowany z licencja.
teraz pytjak wyrabia sie licencje? sory moze glupio pytam ale mnie to ciekawi ;;pp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 159 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2867
na wiejskiej dyskotece nie potrzebujesz licencji
gratuluje ambicji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Ja Ci powiem jak to jest na przykładzie mojego brata w UK, dorabia na weekend'y w casinie (100£ ZA NOC, jeśli Twoja gęba spodoba się gościa i czują się bezpieczni dostajesz napiwek)... Też dochodzi do umowy, i ktoś Cię może wynająć prywatnie.
Jest mojej budowy tylko że waży 90kg. Cwaniaki tam czują przy takich większy respekt, z powodu nie pozornej budowy, ale umieśnionej, niż przy bykach ponad 100kg...

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
Barack23 rozsmieszyles mnie xD
no ale spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
zrób se choćby studium ochroniarskie , w trakcie nauki będziesz miał normalnie staż lub pracę w ochronie...tak miałem zrobić sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 999 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4771
ochroniarz w Katowicach w Tesco na osiedlu zarabia 700zł ale nie robi nic;p
zalezy od klubu to własnie tak cos koło 1300-1400 na ręke ale to przewaznie praca w weekendy.
A jak załapac sie? mam kumpla ktory miał duże checi wejsc do klubu ale bramkarz był przeciwny, po krótkie szamotaninie On dostał sie do środka z oferta od szefa ochrony zeby pracowac tam, a ochroniarz wyleciał na zbita twarz bez pracy. Najszybsza droga ale ryzykowna

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział, że to było dobre...

http://www.sfd.pl/siłownia_cziken_xl-t545712.html
http://www.sfd.pl/obliczanie_swojego_max_wyciśniecia-t465818.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
cziken_xl - sog 4u
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

174 cm, 17 lat, urosne coś jeszcze?

Następny temat

Zostań dobroczyńcą w extremalnie prosty sposób

WHEY premium