SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocencię mój plan ćwiczeń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
Witam kiedyś ćwiczyłem przez około 6 miesięcy miałem przerwę kilku miesiączną i postanowiłem znowu zacząc ćwiczyć ale na rzeźbe moja waga to 74 kg wzrost 180 a oto moj plan

pon - klatka piersiowa ławeczka (normalnie) 3 serie po 15 pow
ławeczka skos 3 serie po 15 pow i rozpiętki 3 serie po 15 pow

sroda - biceps sztanga na modlitewniku 3 serie 15 pow to samo hantlami 3 serie 15 pow reka potem ćwiczenie na triceps opuszczanie hantli za głowę

piatek - barki 3 serie 15 pow podnoszenie sztangi nad głowe opuszczanie na plecy to samo 3 serie 15 pow tyle ze z opuszczaniem na klatke i w skłonie sztanga do klatki piersiowej 3 serie 15 pow

do tego robie a6w


co zmienić ?? jakieś sugestie
jeszcze mam pytanie do was ćwiczenia na klatkę czuję ze mi nić nie wchodzi w klatę tylko w bary i często mam taki jakby niedowład znaczy w 3 serii juz nie moge to normalne ale ja mam inaczej bo dretwieją mi ręce a nie ból klatki piersiowej ;/ ( to nie przez brak odpowiedniego oddechu)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
co do twojego pomyslu na bialko w proszku czy jak wolisz odzywka : lepiej zaopatrzyc sie w normalne jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Plan BARDZO słaby. Puki co nie masz co rzeźbić. Wypełnij ankietę.
Robisz przy wyciskaniu mostek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
tak starm się mostkować na początku wkładałem butelke :D a co do planu to co zmienić i jak ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
bierz się za jakieś FBW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
a co z odżywką ? myślałem o białku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
a masz dietę i wiesz ile brakuje Ci białka w niej do zapotrzebowania? Jeśli nie to to nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
nie mam pojecia wiem ze wypijam około 2 l mleka dziennie :D nie z diety tylko jestem łasuchem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
zonder1

Jak weszłem to mi rece opadły

Jakiś bohomaz do oceny , do tego A6W chłopak który długooooo powinnien robić MASE bo ledwo zakrywa kosci a nijak widać tkanke miesniowa chce spalac tłuszcz .

"tak starm się mostkować na początku wkładałem butelke"

Zadnego mostkowania nie masz robić człowieku , jak już to mostek praca techniczna , mostek a mostowanie to dwie rózne sprawy , mostowac do chłopacy na BJJ mogą a nie ty na ławce.

wiec wszystko od poczatku . ANKIETA wypelnij i wklej

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
Płeć : chłopak

Wiek : 17 lat

Waga : 74

Wzrost : 180

Cel treningowy : rzeźba (nie chce być napakowanym chce mieć schludna sportową sylwetke

Staż treningowy na siłowni : 6 miesięcy kilku miesieczna przerwa i zaczynam na nowo

Uprawiane inne sporty : piłka ręczna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :

Dieta : ławeczka, rozpietki, sztangi (180cm, 130cm), hantelki ( nie mam odpowiedniego nakładu zeby na dwie naraz ćwiczyć)

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: pon - klatka piersiowa ławeczka (normalnie) 3 serie po 15 pow
ławeczka skos 3 serie po 15 pow i rozpiętki 3 serie po 15 pow

sroda - biceps sztanga na modlitewniku 3 serie 15 pow to samo hantlami 3 serie 15 pow reka potem ćwiczenie na triceps opuszczanie hantli za głowę

piatek - barki 3 serie 15 pow podnoszenie sztangi nad głowe opuszczanie na plecy to samo 3 serie 15 pow tyle ze z opuszczaniem na klatke i w skłonie sztanga do klatki piersiowej 3 serie 15 pow

do tego robie a6w

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): nie ćwicze na nogi, wyciskanie na ławce kiedyś 70 kg teraz pewno mniej serie po 48 teraz 38 ;/ skos 27 rozpietki 28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 146
nie jestem fachowcem , ale wydaje mi sie ze plan troche bez sensu. ja mam 183cm wzrostu waga 74 kilo a wygladam lepiej. Wyrzuć a6w , a gdzie wtym planie są plecy wogule?! Ja np: robie poniedzialek klata biceps , sroda plecy z tricepsem a w piatek nogi z barkami i jest dobrze. ułozylem juz do tego diete i jest dobrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 88
niby czemu wyrzucić a6w ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase i na rzezbe roznica-pytania zielonego

Następny temat

ocena treningu na mase

WHEY premium