SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ocena techniki MC

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6185
Witam,

moglibyscie ocenic technike MC ? Czekam rowniez na wasze wskazowki? Pisze bo ostatnio po mc troche bola mnie plecy w ledzwiach. Pozdrawiam



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 348 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3415
Oglądając ten film przypomialo mi się jak kiedyś też miałem ten smak dylemat
I w sumie to bardzo trudne jest do załapania
Ja powiem tylko tyle że nie krec głową
Jeśli chcxesz zobaczyć swoją technikę na żywo stan twarzą do rogu ściany
Wtedy lekkim Skinieciem głowy w łatwy sposób to zobaczysz w odbicia ch luster jeśli to możliwe na twojej siłowni

Dupa nniżej weź sobie kij
i niech ktoś ci przytrzyma przy plecach aby zachować prostą linie odcinek ledzwiowy plecy glowa

Osobiście uważam ze mc jezt bardzo podobny do przysiadu tylko uchwyt rękoma w dół ciągnie i dlatego robi taka robotę a nie inna
Nie ma co się kkncetrowac na Ruchu opadania tułowia widać ze ty to robisz

Siadaj dupa normalnie trzymaj pozycję
Ręce na wysokości barków mały ciężar i jedziesz
to jest tylko moja opinia kiedyś mi były ciezarowiec tłumaczył
mówił ze właśnie zachowanie kotów ma znaczenie duże
Chociaż go nie lubiłem to spróbowałem
I uważam że miał rację bo plecy
Pracowaly jedynie troche to idiotyczne
Wygląda







Zmieniony przez - grecja217 w dniu 2016-02-02 23:16:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 184
Przy wchodzeniu w dòł najpierw dupa siada później nogi. U ciebie delikatnie nogi idą pierwsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
Nie jest źle dobrze trzymasz dół grzbietu, ale mógłbyś nieco niżej zejść biodrami na początku.
Trzymaj głowę prosto jako przedłużenie kręgosłupa.
Wprowadź jakieś tempo ćwiczenia.
Wersja bez odkładania sztangi jest celowa?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6185
Ok postaram sie biodrami schodzic nizej, a ta glowe to przy schodzeniu w dol mam trzymac na rowno z kregoslupem? bo wszedzie jest aby glowa patrzyla w przod a nie w podloge? Raz robie weresje z odkladaniem, a raz nie odkladam tzn robie naprzemiennie. A co do tempa to na dol wolno a w gore szybko czy jak?? pozdrawiam i dzieki za odpoweidz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
Tak najlepiej jest jak głowa jest cały czas w jednej linii z kręgosłupem wówczas nie ma żadnych naprężeń w odcinku szyjnym kręgosłupa.
W większości poleca się patrzenie przed siebie lub lekko do góry wówczas lepiej można kontrolować dół grzbiety.
W dół wolniej a w górę w miarę eksplozywnie ale oczywiście kontrolowanie i bez szarpania.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6185
Dziekiuje bardzo za wskazówki ;] Pozdrawiam Jezeli ktos chce cos jeszcze dodac to zapraszam ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6185
Witam,

probowałem dzisiaj troche popracowac jeszcze nad ta technika zeby schodzic nizej biodrami, ale jakos z marnym skutkiem. A mianowicie sztanga jest juz na ziemi a miedzy tylkiem a podloga nie ma kata prostego. Jest jakis sposob zeby to poprawic? Probowalem rozstawic nogi szerzej ale nic to nie dalo. Moze sprobowac stanac na jakims podwyzszeniu i wtedy sztanga poszlaby nizej a ja moglbym zjesc biodrami bardziej w dol. Albo moze zakladac nizsze obciazenie np 10 a nie 20 ? jak myslicie? pozdrawiam


Zmieniony przez - strumen w dniu 2016-01-20 18:05:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie widać dobrze z tego ujęcia ale ja mam wrażenie, że troszeczkę za szeroko łapiesz sztangę co powoduje że musisz jakby bardziej się pochylać i stąd ten minimalny w sumie błąd, jeśli się nie pomyliłem to spróbuj z troszeczkę węższym chwytem jak się da, tak aby wewn. część rąk nawet lekko dotykała ud.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6185
ok, dzieki za wskazowki, zobacze na nastepnym treningu i dam znac. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 152 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6185
Witam, Twoje wskazowki okazaly sie kluczowe ;] Zlapalem sztange tak ze rece szly po nogach i moglem sobie spokojnie zejsc nizej biodrami. Tylko jest mały problem bo sztanga jest gładka w tych miejscach i wyjezdz mi z dłoni. Nawet paski do mc zabadzo nie dawały rady...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Spróbuj w takim razie w rękawiczkach sztangę trzymać. Mi często pomagają przy większych ciężarach.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porada w sprawie suplementacji 2016

Następny temat

Kurs instruktora kulturystyki czy trenera personalnego?

WHEY premium