SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

obwody spadają, waga ani drgnie - szybkie pytanie :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
Witam Ladies :)

Bez zanudzania - mam pytanie :) Od 2 lat regularnie ćwiczę na siłowni w stylu Ladies, odżywiam się również wg Ladies :) Cm powoli spadają (jestem aktualnie na redukcji), jednak waga ani drgnie. Rozumiem, że waga jest nieistotna, tłumaczy się, że "tłuszcz zamienia się na mięśnie" (wiem, bzdrura ;) ), a jako że ma większą objętość, to i obwody ciała się zmniejszają, ale...

jak to możliwe? Nie da się przecież zbudować mięśnia na redukcyjnej misce Bo brakuje substratu w postaci nadwyżki kcal?

Jeśli podobny temat już był (szukałam w artach i na potreningu), przepraszam :) Bede jednak wdzieczna za odpowiedź, bom ciekawska z natury, a Ladies uważam za jedyne wiarygodne źródło w tej kwestii :)

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
Aha, znalazłam jednak na potreningu ;) Tylko ze tam jest odniesienie do osob, ktore cwicza od niedawna, a zjawisko zwiazane jest z "adaptacja" do nowych bodzcow; ja trenuje już długo, a waga ciągle oscyluje w tych samych granicach :) no i oczywiscie waga jako waga nie przeszkadza mi, pytanie jest bardziej z ciekawosci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli faktycznie palisz tłuszcz, to któregoś ranka obudzisz się o wiele lżejsza.
Pisze o tym m.in Lyle McDonald, polecam lekturę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 101
dzieki za źródło, poczytam! pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
welcome in my world
Od ponad roku waga mi się waha w granicach dosłownie 3 kilogramów na redukcji
I mam nadzieję, że to co pisze Martucca się kiedyś sprawdzi, wstanę 20 kilo lżejsza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maja_82/ Don't loose faith, lose weight, czyli optymistycznie w stronę redukcji

Następny temat

Zrzucenie cm w udach i biodrach. Pomocy!

WHEY premium