logo
zamknij zamknij

obwisła klatka

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 852

0 5 0
napisał(a)
_Boston_
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13573
Witam mam pytanie jak pozbyć się obwisłej klatki piersiowej po bokach. Trenuje już 6 lat bo wcześniej byłem misiek miałem sporą nadwagę od dzieciństwa nigdy nie byłem chudy nawet jak schudłem do 45 kg to mi skóra zwisała da się coś z tym zrobić, na brzuch się decyduje na abdominoplastykę bo wiem że to jedyne rozwiązanie ale z klatką co mogę zrobić może jak przypakuje to będzie lepiej?

Eee... Lubię placki ^^

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ermac20
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Na forum 161 dni Przeczytanych tematów 1658
Moim zdaniem dużo tłuszczu, mało mięcha i dlatego wisi.
napisał(a)
deja vu
Ekspert
Szacuny 1049 Napisanych postów 6466 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 220327
Moim zdaniem to tu trzeba doredukować, a nie chirurga angażować.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4218 Napisanych postów 91831 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 559658
Niestety jak sięredukuje 45 kg to się trzeba liczyć z obwisłą skóra, jak 26 lat to skóra powinna być jeszcze elastyczna i się skurczyć

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-04-07 21:43:21

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
_Boston_
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1224 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13573
Witam tak jest na redukcji już bardziej sie zredukować nie da bo nic ze mnie nie zostanie a problem z klatką nadal jest ... Chyba będę się musiał decydować na operacje jeżeli da się to jakoś zoperować. A może przymasować i skóra się wypełni mięśniami?

Eee... Lubię placki ^^

napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4218 Napisanych postów 91831 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 559658
Nabierz masy i zobacz, mozesz spróbować jakichś kremów ujędrniających
1

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
Christo87
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 20572
Wg mnie tylko redukcja pomoże (stopniowe zwiększanie deficytu kalorii i zwiększanie aktywności - najlepiej interwały. Wejdziesz na niski bf i wtedy spokojna masa. To powinno rozwiązać problem - oczywiście długofalowo.
napisał(a)
Flooky
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 154 Na forum 155 dni Przeczytanych tematów 2799
Ćwicz wyciskanie sztangi leżąc na ławce głowa w dół pójdzie ci dół klatki w mięsień. Dodatkowo stawiasz ławeczke pod suwnica, sztanga w wzdłuż tlowia i złapiesz na wysokości mostka i jedziesz, postawisz definicję środka klatki i jak zrobisz to że skosem powinno za jakiś czas przynieść zadowalające efekty. Nie łam się chłopie skóra wróci do normy ja wrzuciłem 24kg fatu a jestem po 30 i skóra też wisiała teraz z 35 % fatu 12 % musisz się zaprzec i pilnować miski i trenować będzie dobrze skóra się wchłonie za jakiś czas.
napisał(a)
apokalipsa NUTRIFARM Moderator
Ekspert
Szacuny 322 Napisanych postów 37188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124519
tak... dziwi mnie trochę to, że nie starałeś się jakoś rozwinąć te mięśnie, staraj się o masę ogólną klatki jak i o ćwiczenia więcej izolowane wpływające już bardziej bezpośrednio na ten rejon w którym jest najgorzej... no i bądź cierpliwy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzielone fbw.

Następny temat

3-dniowy push pull

Salted caramel brownie bez pieczenia

Siedem symptomów przetrenowania

Kabanosy - porównanie okiem dietetyka

Fakty i mity dotyczące zdrowej diety

Dieta na masę a brak apetytu - jak sobie z tym radzić?

Zdrowe odżywianie - jak zacząć? Podstawy żywienia dla początkujących

Dlaczego warto jadać kiełki?

3 najczęstsze błędy popełniane przy planowaniu cyklu „masowego” na farmakologii