SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy start

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 558

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46
Witam, mam pytanie odnośnie diety a mianowicie jej kaloryczności. opisze może swoją sytuację:
od dziecka uprawialem sport na poziomie wyczynowym nie mialem problemow z tkanka tłuszczową lecz w wieku 17 lat złapałem kontuzję i musialem zakonczyc treningi. Po 3 latach z zerową aktywnością fizyczną "obudziłem" sie i zobaczylem jak przez ten czas sie zaniedbałem - spora tkanka tłuszczowa i fatalna kondycja moje posiłki przez ten czas były byle jakie najczęściej wygladaly tak ze rano jadlem 4 kanapki po południu obiat w postaci kurczaka z ziemniakami i jakims tam dodatkiem a wieczorem znowu kanapki. Teraz policzylem sobie kalorycznosc takiego dnia i wyszlo mi ok 1300kal wiec strasznie malo a tluszcz sie odkladal wiec musze "naprawić metabolizm" i teraz chodzi mi o to czy moje zapotrzebowanie które wynosi 2500 kal wprowadzić w życie z dnia na dzien czy jakos stopniowo podkrecac kalorie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Spróbuj tygodniowo dodawać po około 300 kalorii a wraz z dodawaniem kalorii dokładaj aktywność fizyczną. Jaki masz poziom bf ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Tygodniowo chciałeś powiedzieć 100-150kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozkład wartości odżywczych - do sprawdzenia

Następny temat

Dieta redukcja 87kg

Wiecej