SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowy spam już rozpoczęty - drążek w drzwiach już jest pogięty;)!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 200946

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ja też się cieszę, z następnego pewnie też będę się cieszył, ale za dwa tygodnie już się to zmieni

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Ciesze się bo dzisiaj ćwiczenia, a bez nich nie mogę żyć

Wazz a co za 2 tyg nastanie ?



Poniedziałek Poniedziałek

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Rok akademicki

Edit:
I mnie nie w****iaj jeśli łaska z tymi ćwiczeniami () bo przez ***ane żebro nic nie mogę ćwiczyć

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-12 16:19:29

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Gratulacje a zarazem kondolencje moja siostra harowała podobnie ciężko a wgl jaki kierunek/specjalizacja?

Okej wybacz nie chciałem Ciebie urazić wgl widzę że już od dłuższego czasu, borykasz się z tym problem (żebra) coś poważnego ?

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2011-09-12 16:23:49

Zmieniony przez - Igor101 w dniu 2011-09-12 16:25:11

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
E tam kondolencje, jeszcze dwa lata i będę mógł sobie oficjalnie wyryć mgr przed nazwiskiem na nagrobku

Kierunek zarządzanie, specjalizacja zarządzanie zasobami ludzkimi, czyli coś co się przyda w praktycznie każdej pracy


Wybaczam

Borykam się z tym od tygodnia, przeciążenie po treningu bjj, i ja i cały mój bezkresny optymizm wierzymy, że to coś 'tylko' mięśniowego

Ale przynajmniej nadgarstek mi się jako tako nareperował zauważyłem, co w sumie zaskakujące bo na treningach jest mocno obciążany, szczególnie w czasie rozgrzewki, ale już mogę robić normalne pompki

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-09-12 16:33:45

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
E tam kondolencje, jeszcze dwa lata i będę mógł sobie oficjalnie wyryć mgr przed nazwiskiem na nagrobku

Nie no ale jednak zawsze, papierek jest w Twoim posiadaniu

i pomyśleć że jeszcze zostały mi 2 lata średniej...

Kierunek zarządzanie, specjalizacja zarządzanie zasobami ludzkimi, czyli coś co się przyda w praktycznie każdej pracy

Dobra sprawa


Wybaczam



Borykam się z tym od tygodnia, przeciążenie po treningu bjj, i ja i cały mój bezkresny optymizm wierzymy, że to coś 'tylko' mięśniowego

Oby... dzielny z Cb facet :)

Ale przynajmniej nadgarstek mi się jako tako nareperował zauważyłem, co w sumie zaskakujące bo na treningach jest mocno obciążany, szczególnie w czasie rozgrzewki, ale już mogę robić normalne pompki

Tak to już bywa w sporcie Trzeba być dobrej myśli, a wtedy nic nie stanie Ci na przeszkodzie

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nie no ale jednak zawsze, papierek jest w Twoim posiadaniu

Jeden już jest, ale nie powiem ten drugi bardziej by się przydał. A mając te 3 lata doświadczenia to mówiąc szczerze nie przewiduję poważniejszych trudności, trzeba tylko wychodzić swoje i wsio


i pomyśleć że jeszcze zostały mi 2 lata średniej...

Nawet się nie ogarniesz kiedy to zleci, i korzystaj zawczasu bo wg mnie LO to najlepszy szkolny czas w życiu


Dobra sprawa

Też w to wierzę


Oby

Oby oby, bo trochę bym się w****ił jakby na samym początku poważniejsza kontuzja mnie dopadła.
Ale chociaż taki w tym "plus", że jak i tak jestem na najniższym ze wszystkich poziomie, to mnie nikt przez ten czas nie wyprzedzi


dzielny z Cb facet

Już mi tak nie lukruj


Tak to już bywa w sporcie

Prawda to, nie pierwszy uraz, i na pewno nie ostatni


Trzeba być dobrej myśli, a wtedy nic nie stanie Ci na przeszkodzie

Otóż to, a że mój optymizm jest bez mała nieskończony to wiem, że wszystko z czasem wyjdzie na prostą

Pooozdro!

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630
Nawet się nie ogarniesz kiedy to zleci, i korzystaj zawczasu bo wg mnie LO to najlepszy szkolny czas w życiu

Tzn technikum informatyczne 2 klasa
(póki co miło go spędzam)





Już mi tak nie lukruj

Oj tam Oj tam



Otóż to, a że mój optymizm jest bez mała nieskończony to wiem, że wszystko z czasem wyjdzie na prostą


I takiej bądź myśli !

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Oj o szkołę średnią mi w każdym razie chodziło w moim przypadku na studiach, nawet mimo większej liczby melo, gdzieś zniknął ten luz licealnych czasów

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po prostu się starzejesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny.

Następny temat

Po pierwsze, zwiększ masę!

Wiecej