SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nowa dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
witam,kocze wlasnie okres na sile i zaczynam mase,no i troche zmieniam diete,troche odejmuje tluszczu a dodaje wegla bo tak to podobno powinno wygladac,moja nowadieta bedzie wygladac tak:POSILEK 1-7.30:130gr.platki owsiane+6bialek jaj+1 cale+troche pomidora,ogorka.posilek 2.-10.00:100gr ryz brazowy+150gr piersi z kraka+ok.100 gram brokul+no i troche brukselki+15gr.oleju lnianego.posilek 3-13.00:100 gram kasza jezmienna+150 gram sera twarogowego chudego+troche warzyw,np.kukurydzy z puchy,cebulki,pomidora+15gr olej lniany.posilek 4,16.00:100 gram makaron razowy+tunol w sosie wlasnm+olej lniany+akies warzywko,no np.ogorasa z tunolem lubie,godz.17.30-19.00 trening,od razu po treningu tj.19.00:100 gram gainera treca 20%,posilek 5:ok.20.00-20.30(niewiem czy po 1 godzinie przejdzie mi juz sytosc bo gainerze):100gr ryz bialy+150 gram piersi z kury+15gr oleju lianego+ok.50 gr marchewki+jakis brokul+brukselka(te warzywka to ja lubie),posilek 6,22.30:40gr serwatka 80% treca,23.00 spac,wyhodzi mi ok.80 gram wegla na kazdy posilek,ok.30 gram bialka(nie licze roslinnego bo michail tak pisal)no i 15 gram tluszczu,razem wegla ok.480 gram,bialka zwierzecego 200gr,luszcz ok.80 gr,ja waze 86kg,cwicze z 5 lat i zaczalem wlasnie deke,czekam na ocene planu od fachowcow,dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Dieta ladna.
Cwicz i rosnij.

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

Zajrzyj i moze cos dopisz: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=114662 

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
dzieki marcinecki za odpis,mam do ciebie jeszcze jedna rzecz do rozpatrzenia,niewiem czy pamietasz,jakies 3 tygodnie temu gdy podawalem ci moja diete na etap sily,napisalem ze mam dosc male lapy,odpisales mi zeby wyszukac trening z priorytetem na lapy,znalazlem go,nazywa sie chyba"armagedon",a wyglada tak ze lapy trenuje 2 razy w tygodniu na oddzielnej sesji,robiac na przemian cwiczenie na triceps i na biceps:pon,klata i tyl barow,wtorek:nogi,sroda:lapy,czwartek wolny,piatek:plecy i przod i srodek barow,sobota:lapy,niedziela wolna.mam pytanie do ciebie odnosnie tego treningu,czy nie za intensywnie bedzie robic lapy dwa razy w tyg,bo niechcialbym spalic miesnia,no i po drugie,czy przod i tyl barow jest lepiej robic z plecami,a tyl z klatka czy na odwrot?dzieki z gory za odpowiedz,od poniedzialku wchodze na mase wiec licze ze rozwiejesz moje watpliwosci odnosnie tego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Myslalem wtedy o treningu Szamana. Tam trenujesz lapki 3x w tyg. ograniczajac lub wylaczajac inne partie. Ale to trening miesieczny wiec da sie wytrzymac.
Tego o czym piszesz nie znam (jak masz jakis link to podaj, sam z checia zobacze).
Ale na logike to polaczylbym klate z barkami (przod, srodek) a plecy z tylem barkow.
Moze zapytaj w Treningu, moze ktos to robil i powie Ci jakie mial efekty.

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

Zajrzyj i moze cos dopisz: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=114662 

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4378
Sie ma nie chce zasmiecac forum nowymi postami wiec skozystam z tego Marcinecki pomoz mi z dieta bo na obecnej jakos slabo mi idzie.
Waze 85kg i ćwicze w 3 grupie cyklicznie na mase ,zalozenia to 5,5 ww ,
2-2.2 bialko,1,5 tluszczu .Jak mam ja podkrecic zeby bylo ok?

8.00
1.posilek
100g platków owsianych + 250ml mleka 0% + 20 g rodzynki+ serek wiejski okolo 150g

9.00 trening

10.00 carbo 70g
10.30-11.00
2.posilek
4 bialka + 2 całe jajka + 100g płatkow owsianych
14.00
3.posilek
100 g ryżu+ 150-200g bialego twarogu póltlustego lub chudego + rodzynki 20g
lub 150g chleba razowego + 120 g wedliny z drobiu + pomidor 100g + margaryna 20g
17.00
4.posilek
100g ryzu +150g piersi z kurczaka+ wazywa(mieszane) 100g albo pomidor 150g + 20 g oliwy z oliwek
19.30
5 posilek
150-200 g fileta z mintaja +150g mieszanych warzyw+ 10g oliwy z oliwek
lub jajecznica z 5 bialek i 1 calego jajka +50g chleba razowego +ogorek itp
22.00
6 posilek
40 g odzywki bialkowej

Do tego dochodza dziennie 2 banany 1 jablko jakis jogurcik 150g, pestki slonecznika okolo 20g-40g ,czasami gainer MASS XXL 50 g
Jak mozesz to poradz cos bo na tej diecie nie moge zwiekszyc masy co w niej jest zle? byc moze za malo ww i bialka i tluszczu.Prace mam dosc ruchliwa
Jak zwiekszyc ilosc ww do okolo 500g a bialka do okolo 220 no i tluszczu do ok.100-130g jesc wieksze posilki bo nie wiem ile organizm na raz przerobi ww,bialka i tluszczu
Czekam na jakies twoje rady odnosnie tej sprawy

irek

irek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
do marcineckiego kolejne pytanie,jak ma wygadac moja dieta w dzien bez treningu,mam usunac tego gainera i to wszystko?czy jakos inaczej,a moze tak samo jak w dzien treningu,ten trening "armagedon"znalazlem na stronce www.bodybuilding.pl,wdziale treningow,jest tam jego pely opis i zalozenia,kurna juz sam niewiem,moze zczac mase normalnym treingiem,tj.wszystko raz w tyodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Wiras, na przyszlosc zakladaj osobne posty.
Dieta OK, co masz na mysli piszac, ze efekty sa slabe?

Lobo, dieta w dni nietreningowe powinna byc zblizona do diety w dni treningowe. Oczywiscie nie jedz tego samego, urozmaicaj. Mozesz np. zjesc jakas rybe.

______
Kawosz
____________________________
Kucharek w Jadlodalni

Zajrzyj i moze cos dopisz: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=114662 

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
rozumiem,dzieki marcinecki,no to bede zamienial jak mowisz troche niektore produkty,np.kasze gryczana zamiast jeczmiennej w dzien bez treningu,zamiast piersi z kury,pieczen wolowa,itp.a co do treningu to zrobie ten moj,tj.lapy 2 razy w tyg,a reszte raz,wydaje mi sie ze to optymalne rozwiazanie,bo ten trening szamana mnie nieprzekonuje,lapy 3 razy w tygodniu,a regeneracja kiedy?to nawet w tym moim jest napisane zeby robic do 6 tyg,bo potem moze byc lipa z miesniami,tak czy owak dzieki za odpowiedzi i do nastepnego kontaktu,pewnie znow bedzie to jakis problem z mojej strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2569
jEST TO DIETA NA MASE!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fajna dietka, chyba ja troche przerobie i zastosuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 235
sorry za glupie pytanie ale ktore miesnie to tyl, przod a bok barow?

Wazny jest efekt nie intencje

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena

Następny temat

posladki-czy wy kobiety to lubicie???

Wiecej