SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nogi po plecach?? pytanie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Panowie mam trening pleców we wtorki jednak nie mogłem iść dizisaj. Czy jeżeli zrobię jutro plecy a w czwartek nogi to ma to sens?? Bo wiem że prostowniki będą słabsze podczass treningu nóg. Czy lepiej odpuścić sobie plecy w tym tygodniu i zrobić w czw nogi i barki.

??

kto pyta nie błądzi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
odpusc nic sie nie stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
Ok chyba własnie tak zrobię. Ale źle się czuję jak nie mogę zrobić treningu;/ chyba zacznę robić nogi barki w poniedizałek bo pozniej w razie czego jak można w srode czwartek zrobić: sro: klatka tric a w czw: plecy bic?? prawda?? W inne dni nie mam mozliwości chodzić na siłkę. Z góry dzieki za odp.

kto pyta nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 115
pon: nogi barki
wt lub środa: klatka tric- bo we wtorki nieraz nie moge.
czw: plecy bic.
Czy lepiej by było pon zamienić z czw??

kto pyta nie błądzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
moze zostac jak nie masz wiecej dni do treningu

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2010-03-02 19:59:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
tak jak poprawiłeś może być
a na przyszłośc,jak musisz iśc bo się źle później bedziesz czuł psychicznie ze sobie trening odpuściłes to idź i po prostu pokombinuj troszke
np jeśli w środę musisz zrobić plecy a w czwartek nogi to dla przykładu opduśc ciąg w środę(w ogóle nie rusz prostowników) a w czwartek z nogami zrobisz sobie np rdl(rumuński ciąg)

tyle ze pamietaj to są sytuacje awaryjne.

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-03-03 15:16:05

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DANIEL1694 / MASA

Następny temat

przerwa w klatce piersiowej

WHEY premium