SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

nogi no właśnie!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 677

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 175
wiem ze nie powinno się omijać w swoim planie treningowym ćwiczen na nogi. jednak słyszałem ze ćwiczenia nóg hamują wzrost, a ja mam 17 lat i tylko 174cm wzrostu, i mam nadzieje ze jeszce urosne (chociaż powoli wątpie)... co o tym myślicie?

17 lat, 68kg, 174cm

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2566 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10268
BZDURA!!!
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 10815 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59538
tak, a ja slyszalem ze od wyciskania na klatke, czlowiek zmienia sie w ufoludka.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1537 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10309
Co post to to samo zadne ćwiczenia nie chamują wzrostu to kwestja genetyczna co najwyzej z braku techniki mozna nabawić sie kontuzji ale przeciesz bedziesz zaczynał od mniejszych cięzarów więc o co chodzi a ten co Ci to powiedział to szkoda słów!

..........:::::::::W Życiu Spotyka Nas Jedynie Tylko To Co Jesteśmy W Stanie Znieść!!::::::::.........
[ON]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening BB po treningu BJJ

Następny temat

Jak Ćwiczyć W Takich Okolicznościach?

Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Andrzej Kołodziejczyk - ocena sylwetki Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie?