SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

nocne sztywnienie palców u rąk

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1592

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43224 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
głównie w nocy sztywnieją mi palce u rak,przy odchylaniu do tyłu palec boli.w dzień mogę wykonywać wszystkie czynnosci.pracuje.mam 50 lat.gdy sztywnieją nie bolą,tylko przy odchyleniu do tyłu palca.jaka to może być przyczyna?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 210 Napisanych postów 22981 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 172394
Lekarz Ci odpowie, gdy się do niego udasz.

Tu jest forum sportowe.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1

Następny temat

jak sie dostac do programu łabędziem być

Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! Leksykon suplementacji: Kurkumina Leksykon suplementacji: Kurkumina TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! Krwiak, przyczyny i leczenie Krwiak, przyczyny i leczenie Przedtreningówka domowej roboty Przedtreningówka domowej roboty