SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

nitro-tech- czy rzeczywiscie najlepsze bialko?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
co pan sadzi o nitrotech?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Ja wlasnie zaczynam testowac na sobie NitroTech Hardcore. Z checia opisze efekty i odczucia;)


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
jest ok. jak najbardziej.
jednak nic nie zastapi naturalnych zrodel bialka, o czym juz pisalem.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
hm czyli uwaza pan ze kurczak czy jajo zbuduje wiecej miesni niz taki nitro tech ,no bez przesady skoro bv jaja to ok 88 a nitrotecha 159!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
A myślisz, że jakiś numerek przy BV ma tutaj tak ogromne znaczenie żeby decydować o tak złożonym procesie jakim jest wzrost mięsni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
niektore firmy lubialy dosypac przeroznych anabolikow do odzywek wiec po odzywce moze czasami isc wiecej miesnia niz po kurczaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
e lite robi sobie jaja, nie ma mozliwosci by po jakiejkolwiek odzywce byl lepszy przyrost masy miesniowej niz po miesie i jajach /ta wzmianka o saa w odzywkach nie dotyczy firm o ktorych tu mowimy/
dlaczego?><
pisalem juz o tym wielkorotnie.
bo odzywka jest jedynie martwym produktem powstalym na bazie wydzieliny gruczolow mlecznych krowy, a nie zywą tkanką jaką jest mieso, lub zywa komórka jaka jest jajo. czyli odzywka nie posiada tzw czynnikow wzrostu.
fakt ze firma muscle tech posiada produkty najbardziej zaawansowane technologicznie, nie zmieni tego o czym nadmienilem wczesniej.
co do pytania
jak najbardziej uważam nitro tech za najciekawszy produkt wysokobialkowy na rynku. naszym rodzimym firmom daleko do takiego stopnia zaawansowania /niestety/ choc w temacie reklam uwżam ze nasze frirmy przodują.
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Ja juz jeden cyklon zmarnowalem na serkach/wpc - w porownaniu do miecha naprawde zauwazalna roznica. Na mase wolowina, nie koniecznie super chuda, na rzezbie kuraki/wolowina i jest super Co nie zmienia faktu ze bialka popijam czasem...

Marku, a np. odzywki z kazeina micelarna? (takie np. polskie prolo ma +/- 35% z niej wlasnie). Bo wiem, ze masz niepochlebne zdanie o megabolu np., ale bx ma chyba ok produkty skladowo (pomijam smak, bo ten to u nich ruletka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
kazeina micelarna o ile wiem w pl produktach nie wystepuje.
poza swego rodzaju novum kazeina micelarna jest tak droga ze nie widze sensu w jej zakupie. prost przyklad
policz ile wydasz na kurczaka, chuda wolowinw czy wieprzowina ile w jej 100g bedzisz mial bialka (i nie tylko bialka)
a ile zaplacisz za 100g kazeiny micelarnej ?
wnioski ?
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8283
Dzisiaj otworzylem bialko NITROTECH Hardcore.
Musze przyznac ze bylem w szoku.

Gdy "uchylilem" wieczko zobaczylem ze puszka nie jest wypelniona po brzegi tylko jak zwykle 2/3 opakowania :/ Denerwuje mnie bardzo ze firmy zagraniczne prowadza taka polityke ze odzywki nie wypelniaja calego pojemnika. Jest to psychologiczne zagranie gdyz stwierdzamy ze kupujemy duza paczke i jest ona wieksza od konkurencyjnych, ale prawda jest taka ze jak zwykle nie jest pelna :/ (oczywiscie wagowo sie zgadza). Innym chwytem marketingowym jest dobranie kolorow pudelek ktore to sa bardzo kolorowe i zwracaja nasza uwage w sklepie. Ale nie zmienia to faktu ze odzywki maja bardzo dobre. Wracajac do samego bialka po wymieszaniu z mlekiem ma bardzo piekna barwe i zapach. Jestem zszokowany a przyznam ze pilem w swoim zyciu wiele bardzo dobrych bialek. (m.in. BSN Syntha-6, SAN VoluMass 5.0, Syntrax Matrix 5.0, Nutrabolics Isobolic) Smak jest wysmienity, nie za slodki, nie przesadzony tylko pyszny. Podczas przyzadania nie robi sie zadna piana jak to bywa w tanich odzywkach bialkowych. Ma takze bardzo dobry sklad.
Koncentrat bialek serwatkowych, izolat bialek, czesciowo zhydrolizowana serwatka, a wszystko to wzbogacone o kreatyne, tauryne, duza ilosc BCAA a takze estryfikowane formy aminokwasow:) Nowoscia jest patent MuscleTecha a mianowicie 2 nowe formuly:
INSULOGEN - ktory to poteguje procesy anaboliczne i przyswajalnosc
NITOXEN - ktory to zwieksza produkcje tlenku azotu.
Przyznam ze sklad bialka jest naprawde bardzo ciekawy i z checia wypowiem sie o rezultatach po zjedzieniu 2 opakowan 1.8 kg :)
Bialeczko idealnie nadaje sie na dzien.

Na noc testowalem bialko Isobolic Nutrabolicsa ktore to zbudowane jest z roznych frakcji bialek przez co wchlanialnosc jest przedluzona. Jest to idealne bialko na noc. Regeneracja byla naprawde bardzo dobra. Czulem sie bardzo dobrze po przespanej nocy wraz z Isoboliciem w sobie:)
Sklad byl nastepujacy:
Isobolic Advanced Protein Matrix (Krzyzowo microfiltrowana Whey Protein Izolat, Miceralna Kazeina, Albumina Jaja, Izolat bialka serwatki, Cynamon:), CLA, Bromazyna, Flaxseed POwder.
Bialko takze sie nie pienilo i mialo bardzo dobry smak.

Jesli chodzi o bialka nocne to za rozsadna cene w naszym kraju mozna zakupic Sytrax Matrix 5.0 ktore jest bardzo dobrym nocnym bialkiem. Ma bardzo dobry stosunek ceny do jakosci. A jesli chodzi o sama jakosc to Isobolic na noc;)

Polecam


Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
nawiazujac do fragmentu w/w wypowiedzi - jakich efektow po bialku sie spodziewasz???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompery

Następny temat

Do M.C Leucyna po treningu

WHEY premium