logo
zamknij zamknij

niski puls

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8085

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10601 Napisanych postów 42832 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
krótkie pytanie czego obajwem moze byc niski puls zaznaczam ze mialem do czynienia ze sterydami przed chwila mierzylem 49 uderzen na minute
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
warezz
Ekspert
Szacuny 358 Napisanych postów 40599 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 184419
Osłabienie organizmu? A jak z cisnieniem? Wiem ze wyczynowi sportowcy maja obnizony puls z powodu wysokiej wydolnosci oddechowej
napisał(a)
dziku05
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1176 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17328
Podobnie mam, wcześniej jadłem niezdrowo, zero ruchu papierosy i puls i ciśnienie miałem na poziomie 130/70 a puls 70/80. Po tym jak wprowadziłem diete, codziennie aeroby i siłownie i rzuciłem papierosy ciśnienie zachowało ta samą wartość natomiast puls wachał się w granicy 50/60 byłem z tym u lekarza stwierdził że to normalne dlatego nie masz czym się martwić.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
start : 131kg / obecnie : 119,4kg / cel : 105kg

napisał(a)
Achoris
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9764
Ile masz lat ? Jakie masz cisnienie ?

Moze to byc wynik wytrenowania organizmu, (w sumie teoretycznie im nizsze tentno w czasie spoczynku tym mocniejsze serce-moze przepompowac duzo krwi za 1 zamachem)...ale nie koniecznie najlepiej skonsultuj sie z lekarzem EKG tez by sie przydalo.

pzdr.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10601 Napisanych postów 42832 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
w sumie jade teraz cykl na ph i troche mnie to wiecie niepokoi nic sie nie macham a codziennie pedaluje 4 km do roboty plus powrot i tylko jakby mi serducho bardziej lekko bije jakbm go nie czul mieze cisnienie i kurde puls na tym gownienku niski w kij
napisał(a)
Anonim
Ekspert
achorisku mam 24 wiosny i mam problemy z cisnieniemn biore tritace i beto zk 100 ale to na cisnienie a co z serduchem kurna
napisał(a)
Anonim
Ekspert
wlasnie mimo potencjalnie wysokiego cisnienia mam puls niskijakby mi serducho uroslo moze byc?Mniej ale konkretniej pompuje ...nie znam sie teoretyzuje ...
napisał(a)
Anonim
Ekspert
mówcie bo sie martwie dziwnie sie czuje nie ma sil gibac strach sie wkradl ...
1
napisał(a)
warezz
Ekspert
Szacuny 358 Napisanych postów 40599 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 184419
Nie jestem przekonany co do cyklu na PH przy nadcisnieniu
Zrob sobie EKG. A jak z tetnem podczas wysilku?
napisał(a)
Achoris
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9764
Naucz sie edytowac posty....i skonsultuj sie lepiej z lekarzem, serce to nie zarty pozniej mozesz zalowac (np. wczoraj gosc mieszkajacy 2 domy dalej odemnie umarl w wieku 40-paru lat wlasnie na serce).

pozdr.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

napisał(a)
Kejmen
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 465 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15295
niski puls jest normą dla osób ćwiczących (sam mam spoczynkowy poniżej 50/min)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łysienie...

Następny temat

Bóle

Jak radzić sobie z dietą w pracy i w szkole?

Tomasz Słodkiewicz znowu wolny?

Najgłupsze trendy treningowe i żywieniowe w Internecie

Nutella vs. Nutwhey Peanut Choco - porównanie okiem dietetyka

Jaki rodzaj kreatyny wybrać?

Kamica żółciowa u sportowców - przyczyny i zapobieganie

Czy białko „z proszku” jest bezwartościowe?

Magdalena Omarska wraca na scenę!