SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

nierówne motyle help!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 20 lat Na forum 299 dni Przeczytanych tematów 66
witam mam taki problem który ciągle mnie męczy mianowicie mam nierówne najszersze,(lewy nawet jakiś wklęsły ) robiłem ćwiczenia takie jak np wiosłowanie jednorącz żeby ten drugi nie mięsień nie pomagał i dalej mam to samo miał ktoś tak? co z tym mogę zrobić?

Zmieniony przez - dawcio97 w dniu 2017-03-19 20:16:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1635 Napisanych postów 35891 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 229932
Witaj,
udaj się do fizjo by oglądnął sprawę. Nie widać ze zdjęcia o co chodzi, ale różnica jest kolosalna. Może to tylko kwestia nieumiejętności napięcia drugiego mięśnia. A może kiedyś doszło do zerwania? Tak jak mówię, powinien to oglądnąć specjalista.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 20 lat Na forum 299 dni Przeczytanych tematów 66
Wielkie dzięki za odpowiedz.Zerwany nigdy nie był bynajmniej nie czułem żadnego bólu postaram się pójść w tym tygodniu
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2091 Napisanych postów 36156 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 260729
Faktycznie dysproporcja jest duża. Specjalista musi to zobaczyć. Możliwe, że masz jakiś problem w obrębie lewej łopatki czy całego kompleksu barkowego.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-03-20 09:26:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 Treningi dziennie

Następny temat

Pomocy PROBLEM Z PRZYBRANIEM MASY

Fit Family - Kasia i Damian Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka Węglowodany w trakcie treningu: tak czy nie? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Pigwa i jej cenne właściwości Kłopoty Pauli i Piotrka! Trening na masę - 5 złotych zasad