logo
zamknij zamknij

nierówne motyle help!

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 156

0 5 0
napisał(a)
dawcio97
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 19 lat Na forum 180 dni Przeczytanych tematów 66
witam mam taki problem który ciągle mnie męczy mianowicie mam nierówne najszersze,(lewy nawet jakiś wklęsły ) robiłem ćwiczenia takie jak np wiosłowanie jednorącz żeby ten drugi nie mięsień nie pomagał i dalej mam to samo miał ktoś tak? co z tym mogę zrobić?

Zmieniony przez - dawcio97 w dniu 2017-03-19 20:16:47
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 1436 Napisanych postów 34484 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 200870
Witaj,
udaj się do fizjo by oglądnął sprawę. Nie widać ze zdjęcia o co chodzi, ale różnica jest kolosalna. Może to tylko kwestia nieumiejętności napięcia drugiego mięśnia. A może kiedyś doszło do zerwania? Tak jak mówię, powinien to oglądnąć specjalista.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
dawcio97
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 19 lat Na forum 180 dni Przeczytanych tematów 66
Wielkie dzięki za odpowiedz.Zerwany nigdy nie był bynajmniej nie czułem żadnego bólu postaram się pójść w tym tygodniu
napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1868 Napisanych postów 34303 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 238775
Faktycznie dysproporcja jest duża. Specjalista musi to zobaczyć. Możliwe, że masz jakiś problem w obrębie lewej łopatki czy całego kompleksu barkowego.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-03-20 09:26:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 Treningi dziennie

Następny temat

Pomocy PROBLEM Z PRZYBRANIEM MASY

Częstotliwość spożywania posiłków a metabolizm

Paula Mocior i Piotr Borecki - ocena sylwetki

Triathlon, czyli od zera do bohatera. Część I i część II.

Placki warzywne z mozzarellą

Niesportowe wyznania Pauli Banot-Leoniewskiej

5 warzyw, które warto dołączyć do diety

09-11.06.2017 Olympia Amateur Spain 2017 - Marbella - WYNIKI

Czy trening aerobowy szkodzi przyrostom siły, mocy i masy?