SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

namolni starzy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 390
pojawił sie u mnie problem w postaci moich kochanych rodziców którzy kategorycznie zabraniaja mi chodzic na siłownie.roznie to tłumacza,mówia ze jestem za młody(mam 17 lat)ze bede miał krzywy kregosłup itp.jak ich przekonac??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Argumentów to im trochę brak.
B krzywy kręgosłup, to będziesz miał od siedzenia przed komputerem (zamiast na treningu ).

Próbuj. Wkońcu ulegną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Wydaje mi się, że problem nie leży tutaj w tym, że może ci się coś stać ( chociaż też możliwe ) ale raczej w stereotypach. Pewnie myślą sobie, że wszyscy goście z siłki to sterydowcy bez mózgu, dla których liczy się siła i obwód w bicepsie. A tymczasem ćwiczenia na siłowni są teraz używane w prawie każdym sporcie. Poza tym możesz im powiedzieć, że na początku będziesz ćwiczył pod okiem instruktora żebyś nabrał techniki i będziesz ćwiczył na małych ciężarach co byś się nie przemęczył za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
To zmien swoje podejscie do rodziców.
Mi raz matka zabronila w wieku lat 16czy 17 pojsc pod namioty z klasa. Poszedłem.
W miedzy czasie marudzila ze wracam od dziewczyny pozno (23 pfffff)
Pozniej w wieku chyba 17 nie moglem jechac na disco -pojechalem
po roku takiego wychowania mamy - w ogole nie zwracala uwagi kiedy wracam itd

Dlamnie to była nadopiekuńczość którą musiałem wyplemić
Ale pamietam jak kiedys chcialem chodzic juz na silke w wieku 14 lat wtedy posluchalem mamy moze mi to na dobre wyszlo[dla koścca itd] ale w sumie moze bylbym wiekszy teraz

Idz na siłke chudy !
(tylko poczytaj najpierw sfd )

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-12-15 20:38:23

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2125 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6171
Wytłumacz poprostu rodzicom, że lepiej żebyś poszedł na siłke, niż żebyś pił piwo z kolegami, albo szalał z dziewczynami jak kolega wyżej
A tak na serio to wkoncu sami to zaakceptują jak zobaczą, że daje Ci to dużo radości.
Pomyśl sobie co będzie jak zacznie sie dieta, albo jakieś białeczko

Jeśli opuszczasz trening, to ktoś inny kto pragnie zwycięstwa bardziej ma wtedy trening życia i
już nigdy go nie dogonisz...

Animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52
Twoi rodzice powinni się cieszyć, że chcesz iść na siłownie, a nie tylko siedziec przed komputerem czy sterczeć na klatce z kolegami. Twoi rodzice uważają pewnie że jak pujdziesz na siłownie to odrazu będziesz brał sterydy i będziesz wielki jak arnold ;) Najlepszym wyjściem jest przyprowadzenie kumpla ktory cwiczy na siłowni i ktorego twoi rodzice dobrze znają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Najlepszym wyjściem jest przyprowadzenie kumpla ktory cwiczy na siłowni i ktorego twoi rodzice dobrze znają

no nie

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten sam przypadek u mnie <:F>.

Tyle, że ja mam siłke w domq;]
Nie pozwalają mi ćwiczyć na duzych cięzarach wg. nich (35kg+)
A ja na to leje ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9206
Ja tez tak miałem, to im powiedziałem, że to lepsze niz siedzenie z kumplami w parku i dżaranie fajek i picie piwa. Poskutkowało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam metode Yarekbboy.
Według mnie is the best ;d;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Musisz ich zagiąc dobrymi kontrargumentami i się zamkną.
Musisz być pewny swoich racji i w razie co móc je udowodnić.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biegi i sila pomoc

Następny temat

Dobre cwiczenie na przedramie

WHEY premium