SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

najsilniejszy spalach na efedrynie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
czytym artykuly na temat spalaczy i nic nie moge znalesc na temat thermal pro pamietam ze byl to jeden z najlepszych spalaczy dostepnych na rynku jak to jets teraz , i mam pytanie czy JW BMA z alri bede dobre jako antykataboliki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
polecam EPH Hardcore f-my black china labs, ale czy rzeczywiscie jest NAJ to musisz chyba sam ocenic.. jako antykatabolik wez sprawdzone bcaa

ps. takie tematy do dzialu suplementy i odzywki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
mam na stanie animal staka dopiero co konczylem clouda i x- panada mam jeszcze po puszcze tej kreatyny ale nie jestem z niej zadowolony no i alri JW i BAM , a co myslicie o thermal pro zwijam sie do supli jak tak bedzie lepiej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
jw i bam nadaja sie do cykli redukcyjnych..utwardza miesien i usuwaja wode podskorna,ale dodatkowo mimo wszystko polecam bcaa jako antykatabolik

jesli chodzi o thermale to jestem raczej zielony w tym temacie..EPH polecilem, bo znajomy zachwalal..


Zmieniony przez - mały666 w dniu 2008-10-22 15:15:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
dziekuwa skozystam z rady dokupie bca moze glutamine dodatkowo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
same bcaa wystarcza..1g /10kg masy ciala okolotreningowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
a co z venomem np. chce zamowic jakis spalasz potrzebuje szybkiej fachowej odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Uzyj wyszukiwarki ! Masz az za duzo, na temat Venoma na forum..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
mnie nie intersuje co jest na forum na temat venoma tylko interesuja mnie opinnie innych na temat roznych spalaczy i jestem ciekaw co moga polecic uzytkownicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
To wlasnie opinie forumowiczow znajdziesz, przez uzycie wyszukiwarki, madralo...
powodzenia i rowniez pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
coraz czesciej zauwazam ze te forum zaczyna opanowywac takie stadko skrzatow zakompleksionych jak ty , jezeli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie , to nawet nie wchodz w moj temat , skoro moderator go nieskasowal to jest , i jest po to zeby ktos mogl wejsc i mogl cos modrego wniesc do tego , widze ze ty gowno masz do powiedzenia , spojrz na malego666 koles ma 17 lat starzu wpada szybka odpowiedz i tego oczekuje a ciebie prosze nie wchodz do mojego artykulu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIAŁKO, Ćwiczę od 2 miesięcy.

Następny temat

Moja dieta - proszę o komentarze

WHEY premium