SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

nadmiar białka

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2890

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8283
Skoro masz tak wielka wiedze to podziel sie nia z nami.
Na wstepie polecam wpisac swoje dane w profilu po czym wziac sie za konkretne odpowiedzi.
Jesli chodzi o wegle to weglo o niskim ID wcale nie powoduja ospalosci poniewaz nie pobudzaja znacznie wydzielania insuliny.
Jesli chodzi o bialko - bialko w duzych ilosciach powoduje zakwaszenie organizmu z czym kazdy intensywnie cwiczacy paker z pewnoscia w swojej karierze sie spotkal.

Pozdrawiam

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6759 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50240
Dokładnie, te syfy na twarzy jak się warzywka zaniedba:)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1442 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8283
Warzywa sa niesamowicie wazna czescia diety a ludzie o tym zapominaja. Sam robilem ten blad bedac mlodszym. Zarlem same mieso i wegle przez co zakwasilem powaznie swoj organizm. Teraz staram sie pchac duzo warzyw w siebie do kazdego posilku. Jednakze moj organizm nielubi warzyw Strasznie ciezko wchodza ale wmuszam.
Warto zauwazyc ze ciagle na forach sa poruszane tematy bialka, wegli, supli, towaru a nikt nie mowi o warzywach. BLAD

Pozdrawiam

P.S.
Mi syfy na twarzy nie wylatuja (z powodu suplementow i bialka). ALE PLECY!! Sajgon

NIE sądzisz, że masz ochotę dać mi SOGA?
W końcu Ci pomogłem :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyswajalnosc kalori /neutralizacjia skutków ubocznych

Następny temat

Jaka kreatyna?

Natalia Pigoń - ocena sylwetki Natalia Pigoń - ocena sylwetki Najdroższe siłownie na świecie Najdroższe siłownie na świecie Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy  Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? Cztery główne hormony regulujące masę ciała Cztery główne hormony regulujące masę ciała Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz