logo
zamknij zamknij

naderwane ścięgno

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7828

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10579 Napisanych postów 41126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Czy miał z was ktoś naderwane ścięgno w kolanie? Ile takie coś się leczy?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Misiufhdd
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 898
Wszystko zaleczy od genetyki no i odpowiedniego odpoczynku.
napisał(a)
Mawashi
Ekspert
Szacuny 226 Napisanych postów 17146 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85754
Misiufhdd - a co to ma do rzeczy ???? Z naderwaniem sciegna trzeba udac sie do lekarza. Jezeli nie uszkodziles stawu i nie wdal sie stan zapalny dostaniesz masc i leki przeciwzakrzepowe.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 1269 Napisanych postów 21214 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 193322
Miałem naderwanego achillesa. Boleł mnie przez 2,5 roku przy każdym wyskoku i w trakcie biegania. Ale zczasem minęło i mam nadzieję że nie wróci

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

napisał(a)
Mawashi
Ekspert
Szacuny 226 Napisanych postów 17146 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85754
Naderwane czy przewlekly stan zapalny ? Byles u lekarza ?

napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10579 Napisanych postów 41126 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
tak, byłem u lekarza - stwierdził że to jest naderwane ścięgno i wsadził nogę w szynę. Jest usztywniona już tydzień - po prostu zastanawiam się czy ktoś z was miał coś takiego, chciałem od września zacząć treningi
napisał(a)
Mariusz.K
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1002 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19653
Skoro masz w nodze ,to chyba całą górę możesz ćwiczyć ?
napisał(a)
Anonim
Ekspert
a ćwiczyłeś kiedyś z gipsem, albo szyną w nodze? Poci się całe ciało, a tej nogi umyć nie da rady - uczucie niezbyt przyjemne
napisał(a)
Mawashi
Ekspert
To leczenie bedzie trwalo tyle, ile zaleci lekarz Sam osobiscie nie wypowiem sie odnosnie dlugosci rekonwalescencji. Polecam jednak masc Arcalen po wyjeciu nogi z gipsu, codziennie na noc przez dwa tygodnie. Przyspieszy regeneracje po urazie i moze blizna na zroscie nie bedzie duza (co zminimalizuje nawrot kontuzji).

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to sa aeroby ?

Następny temat

Przerwy między seriami

Paweł Głuchowski znowu na wakacjach!

Krewetki z pomidorowym ryżem i zielonymi szparagami

Tarta czekoladowa

Jak z jedzenia dostarczyć 500mg witaminy C?

Kwas fosfatydowy - następca kreatyny

Witamina C i E, a przyrosty masy i siły mięśni oraz adaptacje do treningu aerobowego

Ale będzie jazda!

Twój przyjaciel – stres