SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

naciągnięte ścięgno ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1426

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18017
mam bardzo duży ból prawej ręki, zaczyna się z 8cm przed łokciem i kończy mniej więcej w połowie tricepsa, jak nic nie robię to prawie ból znika ale wystarczy ,że pójdę umyć zęby albo cokolwiek złapię do ręki cięższego niż 2kg i już ból wraca, zaczęło się to po sobotnim treningu tricepsa.
To będzie naciągnięty mięsień? Wystarczy smarowac i czekać aż przejdzie?
Bo na trening chyba nie ma sensu iść z taką ręką?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3025
Trening na pewno sobie odpuść.

Wygląda mi to na problem z mięśniem ramiennym.
Tak jak piszesz, prawdopodobnie naciągnięty mięsień. Smaruj maściami, a jak nie przejdzie, to udaj się do lekarza.

...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18017
dzięki za odp. SOG już leci
ile czasu dać sobie przed lekarzem ?
napisał(a)
Początkujący
najgorsze jest to ,że wciąż ból jest taki sam, mimo zuzycia półowy masci, nic lepiej a to już 4 dzień
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 235 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3025
Staraj się oszczędzać rękę. Jak do 5 dni nie będzie poprawy, to lekarz. U lekarza pewnie dostaniesz coś przeciwbólowego, a jak lekarz będzie bardziej ogarnięty, to powinien dać Ci jaką rehabilitację.

...

napisał(a)
Początkujący
w poniedziałek wizyta u ortopedy
niestety nawet tydzien przerwy nie pomógł i od razu z powrotem na siłke wrócił ogromny ból
nawet z pracy L4 dostałem na 2 kolejne dni bo nie dawałem rady

szkoda bo akurat w trakcie cyklu to wyszło i z 3 stówy w plecy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy pujść na operacje przegrody nosowej i wycięcia polipów?

Następny temat

Jakie witaminy dla osoby z wyciętą tarczycą

Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Odżywki na masę ranking - najlepszy gainer Paweł Głuchowski zagra w filmie? Paweł Głuchowski zagra w filmie? Mity na temat odchudzania Mity na temat odchudzania CLA - suplement warty uwagi? CLA - suplement warty uwagi? Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Marcel FLEX Przyszlak - ocena sylwetki Chia właściwości zdrowotne Chia właściwości zdrowotne Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Norbert "Fenix" Tymczak wygrywa Ferrigno Legacy Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa? Czy dieta ketogeniczna jest zdrowa?