SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

naciągnięte ścięgna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
czy mozna rozciagac naciagniete sciegna?i co w przypadku naderwanych?i jakie cwiczenia/zabiegi stosowac aby "naprawic" sciegna:P
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Naciągnięte tak, ale tylko do granicy bólu, trzeba zapobiegać przykurczom. Najlepszy środek wspomagający to
https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Animal_Flex-opis2377.html 

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 733
prosta szybka odpowiedz sog;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Tańczę jazz. Od gdzies miesiąca boli mnie staw czy mięsień w okolicy pachwiny w momentach gdy wymach**e nogą i się rozciagam. Robiłam sobie przerwe tygodniową tj. nie męczyłam nogi i smarowałam NAPROXENEM EMO i nie bardzo pomogło bo jak później delikatnie próbowałam się rozciagać to ból nadal jest i nie moge ćwiczyc jak kiedyś. Ktos poleci jakąś maść Ben-gay może być??? Ktoś miał podobne schorzenie?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Wygląda na naderwanie zaczepu przywodziciela, zwykle naderwania regenerują się ok. 6 tygodni. W/w zestaw zawiera wszystkie składniki potrzebne do odbudowy.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Jak najbardziej ben gay, jest to maść rozgrzewająca i przeciwbólowa. Na szczęście jest to tylko naderwanie. Miałam identycznie parę lat temu, kiedy uczyłam się robic szpagat meski. najlepiej nie rozciągaj tego mięśnia przez parę tygodni dopóki nie ustąpi ból. w przeciwnym razie jeszcze bardziej sciegna przywodzicieli uszkodzisz i będziesz miała wtedy przechlapane. nastepnie nie rób żadnych rwanych, nagłych ruchów tylko statyczne spokojne rozciąganie. ale to dopiero po paru tygodniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
dzięki za odpowiedź mam nadzieję że uda mi się dojść do siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
dzięki za odpowiedź mam nadzieję że uda mi się dojść do siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Radzę ostrożnie z Ben Gayem w okolicy pachwin, bo mogą być nieprzyjemne efekty uboczne ...

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekki posilek ww przed porannymi areobami ????

Następny temat

Dieta. Pomóżcie prosze.

WHEY premium