SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

na surowo...??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
mam takie pytanko czy mozna jeść ryż i kasze na surowo bez gotowania??czy to sie da strawić, czy poprostu to przezemnie przeleci ??

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
No i widzisz masz odpowiedź...
O diete i odpowiedni sen trzeba dbać nawet jak się nie ćwiczy- właśnie po to aby minimalizować spadki
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Przeleci i nie bedzie dobre dla organizmu

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
A co to za poroniony pomysł wogóle? ..
Chcialbym poznac przyczynę z jakiej powstał tem pomysł?

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Pewnie jest leniem i mu sie nie chce.Czemu ten post jest 3X.

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
możesz sprubować



niestety wegle w tej postaci sa nie strawne

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Dziwny pomysl:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
jak 3 razy?? może dlatego że jak go wstawiłęm próbowałem pare razy wrócić do forum i coś mi sie net zacinał

tak poza tym leniem nie jestem ryż se gotuje 2 razy dziennie pozatym codziennie rano placki, jakiś obiad no i kolacja to też zazwyczaj coś ciepłego...

byłem poprostu ciekaw czy da się to wszamać na surowo bo czasem mnie szlag trafia jak na przykład jestem po treningu i mnie taki głód bierze że każda dodatkowa minuta gotowania przyprawia mnie prawie o drgawki

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
A jadasz jakis posilek odrazu po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
no włąśnie nie bardzo, najwcześniej po treningu to pół godz min mija, a jeść mi sie chce odrazu...

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Jedz odrazu po treningu weglowodany proste (miod, carbo, wafle ryzowe-0.5g/kg) to dostarczysz organizmowi energii i unikniesz katabolizmu /i moze nie bedziesz juz tak bardzo glodny/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
A mnie ciekawi ile btw ma piers z człowieka, jak ktos mi da zrodlo w ktorym jest to napisane to dam soga

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny i poprawy

Następny temat

CKD spadki!!!

WHEY premium