Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 393 razy
  • Autor

    mydocalm forte

  •  94.246.163.*
    Anonim

      Wysłano 06 marca 2014 16:56

      zgłoś naruszenie

      na rwe kulszową biorę mydocalm forte i po zażyciu drugiej tabletki doznałem szoku tzn bardzo zacząłem się trzxąśc na całym ciele ,dygotała mi głowa i wszystkie mięśnie oraz zacząłem widzieć jakoś inaczej jakby latały mi przed oczami żółte plamy.po pół godzinie uspokoiło się ale zauważyłem póżniej na brzuchu rumień.zaraz po zażyciu tej tabletki jadłem pomarańcz.czy to była główna przyczyna tego szoku?
    •  Odżywki i suplementy

      Wysłano 06 marca 2014 18:12

      Koniecznie sprawdź te produkty:



      sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
    • Mephisto88
      • Pochwały:0
      • Nagany:0
      • Postów: 3350
      • Na forum: 7 lat
      • Trenuje: 5
      • Płeć: Mężczyzna
      • LPA: 29957

      Wysłano 06 marca 2014 18:12

      zgłoś naruszenie
      Przed użyciem leku zapoznaj się z ulotką lub skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą. Gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu zyciu lub zdrowiu. TO JEST FORUM SPORTOWE, NIE MEDYCZNE!!
      Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...