SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

muzzyman / dziennik / KREW POT I ŁZY / redukcja

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18351

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6750
Dziękuję Wszystkim za porady w tym dzienniku, notatniku. To co chciałem udało mi się zrealizować, choć wiele jeszcze mam do poprawy- jestem zadowolony. Nie będę wymieniał z osobna Każdego, kto udzielał się w tym moim mini dzienniku, ale po stokroć dziękuję każdemu z Was.
Wszystkiego co Najlepsze w Nowym Roku Życzę!Moderatorów proszę o usunięcie tematu w nowym roku.The Only Easy Day Was Yesterday!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT ajronmen - cel: Bieg Ultra Granią Tatr 2017

Następny temat

uns citrumal

9 najlepszych ćwiczeń na plecy 9 najlepszych ćwiczeń na plecy Gabi Garcia - zawodniczka na dopingu Gabi Garcia - zawodniczka na dopingu Trening obwodowy - nowe spojrzenie. Przykładowe plany treningowe. Trening obwodowy - nowe spojrzenie. Przykładowe plany treningowe. Jak osiągnąć idealną sylwetkę? - Konferencja Fitness PEI Jak osiągnąć idealną sylwetkę? - Konferencja Fitness PEI Nieświeży oddech - sposoby na poprawę porannego oddechu Nieświeży oddech - sposoby na poprawę porannego oddechu CT Fletcher otrzyma nowe serce CT Fletcher otrzyma nowe serce Większa liczba powtórzeń też może budować masę mięśniową Większa liczba powtórzeń też może budować masę mięśniową Box squat - lepszy niż klasyczny przysiad? Box squat - lepszy niż klasyczny przysiad?