SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

musi byc "co do grama"?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
witam,

Mam ułozona diete ok 3300kcal i przez 2 miesiace trzymałem sie jej z dokładnoscia co do grama hehe latałem z waga itp

Ale czy to jest konieczne?? Czy na przykład jesli zjem to co do mnie nalezy te 3300kcal I dorzuce sobie jakies kanapki z ryba jesli mam smak to cos sie stanie??

Bo chyba lepiej zjesc za duzo niz za mało jeszcze do tego jestem ektomorfikiem...:)

Waga idzie powolutku do góry wiec chyba to trzeba tylko obserwować i ew. poziom tkanki tłuszczowej?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
jaśli chcesz miec nad tym kontrole to z wagą dalej lataj, no może nie co do grama, ja np. jak musze zjeśc w danym posiłku 250g fileta, wale go na wage i wyskoczy 265 to też go zjadam, ale mówie tu o malych ilościach 10-20g

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
nie trzeba co do grama

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
no w sumie kasze, płatki, oliwe z oliwek to wszytsko waze ale miesko to raczje z nadwyzka daje hehe;p

w sumie jeszcze 1 miesiac masy a potem pasuje cos pobiegac bo lato idzie wiec wali mnie tłuszcz i tak go spale;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZARNY MASSA DO OCENY..

Następny temat

Redukcja - da rade ??

Wiecej