logo
zamknij zamknij

muay thai w SLupsku?

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3707

0 5 0
napisał(a)
Temat przeniesiony przez Marcin_VB z działu Uderzane. Zgłoś naruszenie
Anonim
Ekspert
Szacuny 10587 Napisanych postów 41640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam!
Mam takie pytanie czy w Slupsku jest jakis klub tajskiego boks ? jak tak to prosze o jakies namiary

A wogule prosilbym o porade jaka sztuke walki najlepiejjest trenowac zeby poprostu umiec sie bic ? wiem ze najlepsze jest muay thai ale tego wlasnie chyab niema w slupsku...
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
plandek
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14802
Thaia masz w Ustce najbliżej, ale nie wiem dokładnie na jakiej ulicy. Pojedź rozejrzyj się, pewnie gdzieś wiszą plakaty.

W Słupsku masz kick boxing, ju-jitsu, judo i boks (na Ogrodowej).
A jeśli chodzi o to co wybrać....to masz tysiące takich tematów, wystarczy użyć wyszukiwarki.

Pozdrawiam
napisał(a)
Babcizona
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 55
temat stary, ale go odswierze bo minely juz 2 lata i moze cos juz powstalo? mam nadzieje ze ktos mi powie czy jest w slupsku tajski box a jak nie to czy kick w shogunie jest dobrym odpowiednikiem
pozdrawiam

PS - tak, szukalem na googlach ponad godzine, bardzo mi zalezy
napisał(a)
Lady M Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 19441 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 94708
Był kiedyś klub:

Słupska Akademia Muay Thai "CZARNI"
Daniel Sołtysiak
czarni.muaythai@wp.pl
tel. 698 548 233

przedzwoń i zapytaj, czy dalej prowadzą zajęcia

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

napisał(a)
Fong
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4435
Tajski na Niedzialkowskiego w Mechaniku. Poniedzialek, Sroda, Piatek godz 19.00. Kickboxing w Shogunie cwiczylem 4 lata, tylko dlatego, ze bylem za stary na boks ( mialem 17 lat ). Jesli masz 16 lat to uderzaj na boks, potem zmieniasz na tajski, jak starszy jestes, idz na tajski.
napisał(a)
mlynooo
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 767
moze lepiej popatrz na miescie na witrynach sklepowych... mnostwo plakatow jest porozwieszanych po slupsku....

ja nie wiem gdzie ludzie maja oczy...

ps. w ustce nie ma zadnego muay thai
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ząbki

Następny temat

sztuki walki w łodzi??

Metody progresji: piramida – plusy i minusy

Ile kilogramów można schudnąć w miesiąc?

Ostro trenuję a nie chudnę - poznaj 3 powody, dlaczego tak się dzieje

Czekoladowe muffiny

Dieta redukcyjna a poziom testosteronu

Białko - ważny składnik diety kobiety aktywnej

Najważniejsze witaminy dla trenujących na siłowni

HOT weteranki polskiej sceny Bikini Fitness