SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mozol

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
Czesc. mam troche glupi problem. wyskoczyl mi na piecie mozol (modzel jak niekorzy mowia). nie raz juz mialem takie cos tylko te jest bardzo upierdliwe. wogole nie moge stanac na piecie bo mocno boli. poszedlem z tym do lekarza to kazal wycinac laserowo. jednak czy jest jakis inny sposob - domowy? jakies masci czy cos - mam taki plyn Abe, ciekawe czy dobry by byl. a jesli nie to jak wyglada to wycinanie laserowo - dlugo sie goi, na czym polega i czy to boli prosze o odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
USUNĄĆ i sie nie bać ! raz dwa i zapomnisz

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
hyh moja mama jest pielegniarka i dala mi jakies masci ("Abe" dokladnie)... jak nie pomoze to pojade na wycinanie thx za odp - sog ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a nie ABC ??

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2517
nie smaruje i jakby powoli schodzi obejdzie sie chyba bez lasorow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
spoko ... jak nie to pod nóż i po kłopocie

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie moge cwiczyc nóg - kłujący ból

Następny temat

FRYZURY??

WHEY premium