SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mozliwe?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 344
Z reszta ciezar nie jest tak wazny tylko wymeczenie miesnia a to czy zrobie to 40kg sztanga czy 140kg nie ma to dla mnie znaczenia.Nie zalezy mi na sile.Poza tym w ciagu 3 miesiecy bralem na raz jakies 25 kg wiecej to malo?Chyba nie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
nie wierze ze nie miales zadnych zdjec z okresu cwiczen
mi sie zdaje ze to zwykla prowokacja

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 344
Prowokacja?heh tego jeszcze nie bylo:)Mialem zdjecia ale gdzies mi sie ta plyta podziala a tak to nie robilem sobie ostatnio ale postaram sie zrobic i wrzuce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 379 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6147
a ja mialem zdjecia jak pamela anderson robila mi loda tylko tez mi sie gdzies podzialy

" Jestem z dzielnicy, tu szarych ludzi tłum.
Talenty jak diamenty, w obcych wbijamy ch**. "

"Jaka by nie była k***a nie bój sie prawdy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 344
Czlowieku myslisz ze klamie?Jestes smieszny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
ej człowieku, zdecyduj się w końcu z tymi wymiarami, wagą itp... bo co post to inne podajesz, nie wiem, zapisz sobie je do notatnika i wklejaj...
Co miecha siła na klatę skakała Ci 25 kg? Hmmm, ćwicząc jedną partię mięśni na tydzień, dokładałeś co tydzień 6-7 kilo? Stary przestań ćwiczyc, bo strach myśleć co będzie za rok! xD

Szkoda ze nie mam abona, bo dałbym Ci soga. Dawno nie widziałem tak dobrego tematu :D

Czekamy na zdjęcia! :D Szukaj płyty szukaj!


Zmieniony przez - Grzegi w dniu 2007-04-22 23:01:14

Pracuj nad sobą, by pokazać innym, że możesz być lepszy

http://www.sfd.pl/Siłownia_w_garażu_:_-t338012.html - moja siłownia :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 433 Napisanych postów 1772 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30547
CHDzBRD:
"a ja mialem zdjecia jak pamela anderson robila mi loda tylko tez mi sie gdzies podzialy "
Naprawde,a widziałes ją bez makijażu czy z torbą na głowie

Autor tematu:
".Myslalem tez ze bedziecie sie pytac jak to osiagnalem i chcialem wam po prostu napisac moze wam tez by poszlo lepiej..."

Poległem buahahaha,najlepsze jest to jak chcesz udowodnic ze znasz sie na rzeczy.
Bardzo fajne forum ostatnio było natarcie 16 latków co ciskają po 175kg
Filmikow obiecanych nie zobaczyłem po dzien dzisiejszy,zrobił tylko dużo szumu.Podobnie bedzie z Tobą "milion" ludzi Cie bedzie wysmiewało,ze piszesz bzdety,a ty bedziesz tak długo obiecywał,ze wklejisz foty,ze sam zapomnisz i pozostawisz po Sobie tylko gupią opinie,albo temat trafi w złą strone i jakis mod go posprząta.To są tzw atrakcje forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 344
Chodzilo mi o to ze jak zaczalem cwiczyc bralem jakies 60kg na raz a po 3 miesiacach 87.A co do wymiarow to przeciez pisalem wyraznie 2 lata temu waga 72 klatka 100 reka 32 i po 3 miechach na sucho waga 85 klatka 114 reka 41 potem 2 lata przerwy spadek do wagi 75 klatki 105 reki 35 i po powrocie do treningow po 7 tygodniach(po 2 tyg bralem kreatyne mono)waga 93 klatka 116 reka 43 i nie bylo wlasciwie zadnych spadkow a myslalem ze beda po kreatynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 344
Co do Gangsty.Po pierwsze nie mam 16 lat tylko troche wiecej po drugie myslisz ze sprawialobymi jakas radosc wkrecanie ludziom na jakims forum internetowym ze zrobilem cos czego nie zrobilem?Po trzecie wydaje mi sie ze znam sie troche na tym bo nigdy nie sluchalem zadnych koksow tylko sam wolalem sprawdzic co jest dla mnie najlepsze i probowalem roznych treningow.Wiem jak mam cwiczyc zeby pobudzic moje miesnie zeby rosly a wierz mi znalem wielu co cwiczylo i widzialem wielu co cwicza i tak naprawde zaden z nich nie cwiczyl tak jak ja.A wielu sie ze mnie smialo ze jestm "ksiazka" bo robie wszystko jak jest napisane.Dla mnie miara tego czy ktos jest w tym dobry cze nie nie jest ilosc cm w bicu tylko okres czasu w jakim potrafil osiagnac ten cel.Mowie tylko o tych ktorzy cwicza na sucho bo koksow wogole nie licze choc bylo wielu co na koksach nie robili na mnie wrazenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 879 Wiek 15 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13292
Taaa 43 w bicu chyba tłuszczu. i tak pewnie jakiś mod usunie ten temat jak tamtego 16latka targajacego 175kg na klate a Ty fotek nie dasz bo "płyta się zgubiła"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

problem z logiem :D

Wiecej