SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moze byc???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
wymysliłem cos zamiast areobów, robić przysiady przez 30min np, natualnie nie non stop(chyba ze ktos da rade), do maksa troche odpocząc,np 30sek i jazda dalej,przysiady pełne można też z leciutkim obciązeniem np 10kg sztanga na barkach,co wy na to, robic np w dni nietrningowe, wiem ze powiecie ze nogi przetrenuje ale przy tak lekkim obciazeniu niepowinno sie chyba przetrenowac,np 3-4 razy w tygodniu. Co wy na to? Niebesztajcie mnie zabardzo to tylko taki pomysł?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11462
Moze to kolidowac z regeneracja nog. No i nie powinno sie robic treningu grzbietu w przeddzien treningu ud a takie przysiady to tez trening wiec napewno nie mozna codziennie tego robic. No sam nie wiem moim zdaniem to lepiej pozostac przy czyms tradycyjnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 696 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12290
to SĄ aeroby(które tez wchodzą na nogi) ja bym tego nie polecal bo właściwie to tez jest niepotzrebne przeciążanie kolan ale znowu nie tak straszne(tylko po co to robić jak mozna biegac??), oprócz tego i kolidacji z treningiem nóg nie widze przeszkód aby to stosować, tylko musi byc odpowiednie tempo, ale o to też bym sie nie martwił bo dokładnie wczoraj miałem taki porypany pomysł o ile mi sie podniesie tentno jhak bede robił prysiady udając że mam sztange na barkach(takie przysiady ale bez obciążenia ale rece trzymałem tak jak bym miał sztange) i najpierw zrobiłem 10 - przerwa na cisnieniomierz, potem i przerwa 20, przerwa i po 30 przysiadach mi sie już odechciało ale tetno juz miałem 115, (w spoczynku przed przysiadami miałem 75)

wierz w siebie bo religie moga zawieść ; )))

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam ćwiczyć...doradzcie

Następny temat

Przerwa

Wiecej