SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

moja mama chce schudnąć.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1231
Witam. Mja mama chce schudnąć, i ja chce jej pomóc i dlatego tu pisze. Ma około 160cm wzrostu i 65 kg, a miesiąc temu miała 72kg. Doradźcie jakie ćwiczenia ma wykonywać, np bieganie, jazda na rowerze, czy może to;

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 396
To co podałeś to trening na mięśnie brzucha ( uwydatnienie/wzmocnienie )
Jeżeli mama chce schudnąć to musi jeść zdrowo.
Czyli żadne diety typu 1000 kcal nie wchodzą w grę...
Nie napisałeś jak je i co je obecnie , pasowało by mieć choć zarys diety i treningów które robiła tracąc to 7 kg
Podaj więcej informacji na jej temat to się pomyśli nikt tu wróżka nie jest !

Cały czas poszerzam swoją wiedzę na temat ludzkiego organizmu ...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1231
teraz stara się nie jeść wszystkiego, Specjalnej diety nie ma. Ale nie je ziemniaków i nic słodkiego nie soli i je 2 posiłki dziennie. Pije jakieś herbatki na odchudzanie, i przez to schudła. trochę brzuszków robiła i jakieś tam wymachy nogami i tyle.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8007
Normalna osoba na redukcji je ok 5 posiłków dziennie. Brak soli utrudnia magazynowanie wody a nie zrzucenie zbędnego tłuszczu. Dieta to podstawa, poźniej jakis rowerek itd. Ale w pierwszej kolejnosci musi zacząć więcej i zdrowo jeść !

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html

Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta i trening na mase ocena

Następny temat

Bieganie czy Interwały?

Masło - dlaczego podrożało? Masło - dlaczego podrożało? Jaka jest najlepsza forma kreatyny? Jaka jest najlepsza forma kreatyny? Testosteron powoduje raka prostaty?! Testosteron powoduje raka prostaty?! Marcin Łopucki - seksi? Marcin Łopucki - seksi? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Leksykon suplementacji: kwas ALA Leksykon suplementacji: kwas ALA Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Majewski i kultura wypowiedzi Majewski i kultura wypowiedzi