SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja historia prosze o pomoc jest ze wsi nie mam materiałów na siłkę kocham football

temat działu:

Sport Dla Wszystkich

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
proszę bardzo o trening na ogólny rozwój jestem w miarę chudy 55na 174 cm mam 16 lat i to jest ostatni dzwonek i pierwszy zarazem aby zacząć siłkę już próbowałem wcześniej ale słabo mi to szło pompki podciąganie poręcze i właśnie poręcze fajnie wyrzeżbiły mi klatkę dalej to robię chce ciężko pracować by być szybkim w piłce wiem że to właśnie mięśnie rąk brzucha napędzają nogi to ci napakowani bigają najszybciej trenowałem przez wakacjie brzuch a6w abs abs 2 brzuszki i jest zarys sześciopaka siła strzału sie poprawiła ale proszę pomóżcie mieszkam na wsi nie mam za bardzo materiałów na siłkę poproszę o coś dla mnie jakieś pomysły pisać też na gg to opowiem moje parametry itp .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107
Kup Sobie Ciezarki i biegaj z nimi ; ) i rub Codziennie 6 weidera (Nie wiem jak sie pisze dokladnie )

Pozdro!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1448 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8915
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
ten trening domatora to odpada dajcie jakieś cwiczonka z obciążeniem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 637
Jak na kogoś kto oczekuje pomocy jesteś wybredny :P no ale cóż przejdźmy do rzeczy. Powiedz jaki masz sprzęt do dyspozycji, i jak stoisz z dieta a następnie pomyślimy:)

Jak pomogłem daj soga. Masa Masa Masa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
nie mam diety ale moge jakiś coś wprowadzić teraz chodze do szkoły a więc bułki słodkie nie jem chipsów i coli i inych duperelil od prawie dwóch lat a sprzetem to jest tak że dopiero mam skonstruować coś mam taką sztangę 20 kg to jest taki dośc gruby pręt narazie mi wystarczy i hantle poprosiłbym o ćwiczenia na poszczególne mięśnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
jesz bulki slodkie w szkole czy nie?
bo to syf, nie jedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13832
jem własnie i tak nie dość że teraz jem mniej to jeszcze przytyłem na tym dziadostwie co jeść w szkole aby lipy nie było i w miare normalne . mój dzień na tygodniu wygląda tak:
6:00 budze się 6;10 jem coś jogurt bułka słodka czasami kanapka z czymś jem raczej hudo i zdrowo tak staram się do szkoły biorę 2 bułki słodkie pierwsza idzie na 3 lekcji czyli koło 11 a druga 13 przed 2 godziny przed w-f i odrazu po w-f czy to dobrze dalej o 16 przjedżam do domu jem coś mocnego o 17 i to jest koniec .

Zmieniony przez - boisko15 w dniu 2010-09-18 22:49:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2061 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32316
Pozostaje Ci jedynie kupić jakąś ławeczkę, gryf i trochę obciążeń lub poprosić kogoś o wykonanie tego (np. tatę). Nie są to duże pieniądze. Co do diety to jedz zdrowo i systematycznie. Raczej na razie nie masz co się bawić w wyliczenia i jakiś sztywny plan diety.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 500 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6348
a może pomyśl o jakimś zestawie np od MARBO? nie mówię od razu nie wiadomo o czym ale powiedzmy najpierw hantelki, potem jakieś sztangi, ławeczka, powoli skompletujesz pokaźny sprzęcik ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4371
rura 2 kola od traktora i jest sztanga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 637
Ruby 7 haha
a do autora postu: Poczytałeś posty podwieszone w dziale odżywianie?staraj się chociaż trzymać 10 podstaw zdrowego żywienia:) Na początek kup nawet sam drążek,wykonuj przysiady ,pompki, no i oczywiście korzystaj z drążka,w miarę możliwości kup ławeczkę i gryf:)
6 Weidera nie rób można nabawić się problemów z kręgosłupem. Masz jeszcze jakieś pytania?
Dodatkowo mógłbyś zacząć biegać interwałami:)

Zmieniony przez - bk201 w dniu 2010-09-19 16:31:25

Jak pomogłem daj soga. Masa Masa Masa!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Strata Formy ?

Następny temat

kiedy nagrody za ankiete ????

WHEY premium