SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja dieta redukcyjna do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
witam,od jakiegos czasu jestem juz na rzezbie i mam taka diete:
godz.7.00 30 gram serwatki+2 kapsulki thermala
7.30-8.15 rowerek
8.30-125 gram platkow owsianych+15 gram rodzynek+10 bialek jaj
11.00-100 gram kaszy gryczanej+200 gram piersi kurzej+warzywa
14.00-100 gram kaszy gryczanej+200 gram piersi kurzej+warzywa+tran(4 kap)
14.30 1 kapsulka thermala
15.30-17.00 trening(dzielony 5 razy w tygodniu)
17.00-60 gram carbo+30 gram serwatki+tauryna
18.00-100 gram ryz parbolied+200 gram piersi kurzej+warzywa+owoc ananas
21.00 150 gram tunczyk+warzywa+5 gram oliwy
23.00 45 gram sp 80%
poprosze o ocene diety,mam jeszcze olej mct ale niewiem gdzie go mozna uzyc wiec jest w odstawce ale jak co to moge gdzies go zapodac jesli wskazane(myslalem ze moze przed treningiem obciac troche wegla i dolozyc mct albo odrazu po treningu obciac troche carbo a dac olej mct ale niewiem czy to dobry pomysl bo i tak wegli to mam 4 gram na kg bo waze obecnie 93 kg przy wzroscie 176 cm.poprosze o rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
sluchaj ja zbilem wage ze 115 kg od okolo 70kg (181cm) pszeszedlem na cykl masowy 87kg ,i planuje zbic do gora 80 (powino byc kolo 6-8%bfs )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Nie wiem czy to dobry pomysł pić serwatkę przed aerobami. Wydaje mi się ze wtedy będziesz palił to białko a nie tłuszcz, ale chciałbym poznać na ten temat zdanie ekspertów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
napewno lepsza serwatki izolat jak pusty bak,ale za pare dni wstawie w to miejsce bcaa 10 gram wiec jeszcze lepiej,ale sam poczekam co napisza eksperci co do izolatu serwatki przed aerobami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
No ja uważam że lepiej na pusty żołądek. Jest przecież zasada że aeroby robi się na czczo właśnie dlatego żeby palić tłuszcz a nie śniadanie. A nawet jeżeli aeroby robi się w ciągu dnia to ze 3 godziny po posiłku właśnie dlatego aby nie palić pożywienia.

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2004-12-22 23:59:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1769 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7568
no ale jak wezmie 2 thermale na czczo to go niezle po***ie

no lepiej niech sie eksperci wypowiedza

tekst roku by Qazar: "h**e sie nie ucza. Matoły j**ane"

moje CKD -> http://www.sfd.pl/temat172029/ moje foty (przed i po redukcji) -> http://www.sfd.pl/temat193733/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
serwatka jeszcze może być choć ja bym wolał aminki ale to znacznie większe koszta a ile kalorii ci wyszło bo jak dlamnie to sporo tego

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
to rzezba? bardziej na mase wyglada
ile kcal? ile bialka/wegli/tluszczu?

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
tak jak widac,wegla mam ok.400 gram wiec 4 gram na kg,bialka 350 wiec 3,3 grama na kg a tluszczy moze ze 30 gram,wiec jaka masa panowie na masie mialem wegla o 150 gram wiecej i tluszczy o jakies 70 gram wiecej wieco ponad 1200 kalori wiecej i nierobilem aerobow,to niby mam robic na czczo bez sniadania?niebede spalal miesni?dodam ze stosuje juz ta diete jakies 10 dni i zgubilem 3,5 kg wiec raczej idzie w dobra strone,niezapomnijcie ze waze 93 kg wiec dla mnie te ok.3400 kalori to jakbym nic niejadl,caly czas chodze glodny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
wyglada OK

jezeli uzywasz SAA to serwatke mozesz sobie oduscic, tym bardziej jezeli poziom tluszczu jest jeszcze wysoki, jezeli natomiast dopalasz resztki (schodzisz ponizej 10%) i w dodatku nie uzywasz SAA to serwatka jak najbardziej - BCAA jeszcze lepiej wejda

dieta widac dosc profesionalna, produkty niskotluszczowe, wegle zlozone, pelnowartosciowe zrodlo bialka - to co ja bym tu zmienil to zamienil troche kalorii z wegli na zrodlo NNKT - tran, olej lniany.. - bez tych kwasow nie osiagniesz wiele..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
elite,co masz na mysli zamienil troche wegli na tluszcze?znaczy sie ile wegli obciac a ile dac tluszczy?tran lykam codziennie po 3 kapsulki 2 razy do posilku,raz do przedtreningowego a raz do ostatniego tego o 21.00,a w dzien beztreningowy(2 dni w tygodniu) robie cos w stylu co ty radzisz ,to jest obcinam wegle do 75 gram kaszy gryczanej a wzamian daje 10 gram tluszczy do trzech posilkow,na ogol jest to oliwa z oliwek ale czasem dam tez lniany(rzadko)bo nie lubie go a i tak mam tran,wiec chybo cos takiego masz na mysli?zamowilem bcaa i serwatke pare dni temu ale niedoszly przed swietami wiec postanowilem odpuscic rowerek na czczo przez te 3 dni az bede mial bcaa bo sie boje ze spale mieso jak bede krecil na czczo z rana tylko po thermalu,co ty na to?jesterm jeszcze na mecie i winie,czyli tak jak napisales moge z rana popedalowac te 2 razy na pusty bak?czy se odpuscic radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
jezeli przez ostatnie dni nie doprowadzales do nadmiernego katabolizm to mozesz smialo popedalowac, szczegolnie na dbolu i winsie.. jezeli natomiast ostro trzymales diete i nie oszczedzales sie na treningach to proponuje odpuscic na te kilka dni, podladuj sie weglowodanami, odpocznij.. organizm sie zregeneruje, metabolizm ruszy i wtedy przyatakujesz ponownie tluszczyk..

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2004-12-25 11:41:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla młodego

Następny temat

Ciemne pieczywo

Wiecej