SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

mocny bol pod lopatka!!??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6296

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 163 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1376
cze!!nieraz mam cos takiego ze mi cos szczeli pod lopatka prawa i nie moge sie ruszysz,oddychac gleboko ruchy musza bys wolne i delikatnie musze wszytko robic bo bardzo boli jak cos szybkao zrobie.bol jest taki jak by mnie cos bardzo mocno kulo pod lopatka kilka razy to juz mialem i to gdzies przechodzi po 4 diach.co mi jest??

TRENING CZYNI MISTRZA!!!!-]]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 9533 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
cieżko powiedzieć co ...
skórcz mięśni , ucisk na nerwy ... najlepiej zasięgnij porady u rodzinnego ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Opuchniete oczy

Następny temat

Zeszła mi skóra z twarzy :(((((((

Calum von Moger zerwał biceps? Calum von Moger zerwał biceps? Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Kolejna przemiana mustanga Akopa Szostaka Kolejna przemiana mustanga Akopa Szostaka Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Mistrzostwa Świata we Francji- wygrane i porażki Mistrzostwa Świata we Francji- wygrane i porażki Euforia: sport, leki czy narkotyki? Euforia: sport, leki czy narkotyki? Jak pobudzić spalanie tłuszczu? Najskuteczniejsza dieta niszcząca tłuszcz! Jak pobudzić spalanie tłuszczu? Najskuteczniejsza dieta niszcząca tłuszcz! 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja