SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mma w krakowie - który klub wybrać

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 81
Witam,
wiem, ze byly juz rozne tematy o podobnej tresci, ale chodzi mi o konkretne informacje - mianowicie ktory klub z tego miasta bardziej slynie na arenie MMA w Polsce: Change Gym (pomijajac starty samego Tomka Drwala czy Grappling Kraków, tj wystawia większą ilosc osob na zawody itd. Tym samym chcialbym wiedziec do ktorego klubu lepiej pod tym kątem się zapisac. Wiem, ze trzeba sprobowac samemu w obu sekcjach i tak tez zamierzam, ale chcialbym miec tez jakies sprawdzone info od osób ktore siedzą w temacie i byc moze trenuja juz dluzej w ktoryms z klubów.
Pozdrawiam i czekam na odzew
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grappling Kraków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 805
Podepnę sie do tematu bo nie ma sensu nowego zakładać.

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym aby zapisać się na mma tylko że mieszkam w takim miejscu że nigdzie blisko nie mam a daleko w sumie też nie bo samochodem jestem w stanie się dostać w czsie do 1h wlokąc sie jak żółw. I teraz do wyboru mam 3 miasta Tychy klub Bastion, Grappling Kraków i kilka innych klubów w krk, dochodzi jeszcze do tego nowo otwarty klub w Bielsku-bialej berserks czy jakoś tak. I teraz mam pytanie który klub jest lepszy do którego lepiej się zapisać???

Wolę żeby mnie 12 sądziło niż 4 nosiło

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siła klatki piersiowej a mma ...

Następny temat

TAKEDOWN.PL - KONKURS

WHEY premium