SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

minicut na yohimbinie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4118
Cześć, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad delikatną redukcją, jakimś mini-cutem, generalnie mam ponad 18 lat, 195cm wzrostu i ważę koło 96kg, bf pewnie na poziomie 16-17%, ćwiczę już jakiś czas, wymiary to ramie kolo 40, klatka 110 pas no ponad 90 będzie udo 65 łydka 45 - niestety przy moim wzroście i bfie tych wymiarów za bardzo nie widać, dlatego chciałbym spróbować trochę się dociąć i nabrać jakiś proporcji, odsłonić co nieco, ale też bez przesady. czy miesieczna redukcja na yohimbinie ma jakis sens przy obecnej sylwetce? zdaje sobie sprawe że yoha to nie są cukierki dlatego pytam, chciałbym usłyszeć jakieś opinie. załączam zdjecie sylwetki, trochę na pompie ale coś tam pokazuje, zwłaszcza boczki i brzuch który nie ma żadnej definicji :D Pozdrawiam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6485 Napisanych postów 62273 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777435
Lekką redukcję możesz zrobić ale yohimbiny bym w to nie ładował bo spokojnie się troszkę dotniesz na diecie i treniingu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
joszka bardziej nadaje sie na stadia koncowe, lekkie podciecie, na ciezkim arsenale, to sredni pomysl:)
tym bardziej, ze wegle pewnie nadal beda wysoko

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347417
Również nie widze uzasadnienia dla stosowania yohimbiny na tym etapie. Dopnij dietę to się wyrzeźbisz bez żadnych dodatków.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4118
oki to yohe na razie odpuszczam, masuje dalej, nie bede nowego tematu zakladal wiec zapytam tutaj, trening fbw 5x5 zamiennie z obwodowym, ma to jakiś sens? czy lepiej 5x5 zamiennie z hipertrofią? a może strikte 5x5? :D chciałbym troche siłę poprawić, glownie na płaskiej bo 75 kg to śmieszny wynik.

edit - jednak ciagle mysle o tej redukcji, kurcze zamotany jestem, boje sie ze jak przyredukuje to nic ze mnie nie zostanie, a jednak troche mnie korci zeby ten brzuch odsłonić :/ mysle czy nie sprobowac wejsc na 3500kcal i obserwować co sie bedzie działo, dobry to pomysł?


Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-08-16 03:04:46
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6485 Napisanych postów 62273 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777435
Skup się tymczasem na poprawie siły więc samo 5x5 wystarczy. Pod warunkiem, że nie będziesz ciął bo jak będziesz na ujemnym bilansie to raczej ta siła też nie pójdzie do przodu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347417
Onthor
oki to yohe na razie odpuszczam, masuje dalej, nie bede nowego tematu zakladal wiec zapytam tutaj, trening fbw 5x5 zamiennie z obwodowym, ma to jakiś sens? czy lepiej 5x5 zamiennie z hipertrofią? a może strikte 5x5? :D chciałbym troche siłę poprawić, glownie na płaskiej bo 75 kg to śmieszny wynik.

edit - jednak ciagle mysle o tej redukcji, kurcze zamotany jestem, boje sie ze jak przyredukuje to nic ze mnie nie zostanie, a jednak troche mnie korci zeby ten brzuch odsłonić :/ mysle czy nie sprobowac wejsc na 3500kcal i obserwować co sie bedzie działo, dobry to pomysł?



Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-08-16 03:04:46



Może być 5 x 5 przeplatane z 4 x 8-10 .

Opcji jest naprawdę wiele.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4118
chyba zdecyduje sie na delikatną redukcje. wczesniej jadlem grubo ponad 4000kcal, glownie karkowki lub miesa mielonego wieprz/wol ( min 500g dziennie ), do tego obiad jaki byl w domu, 2 worki kaszy/ryżu, jaja, po treningu gainer, ostatnio też masło orzechowego ale czasem też jakieś słodycze, macdonald, generalnie nie odmawiałem sobie jak na coś miałem ochotę, teraz chciałbym troche czyściej jeść, co powiecie na taką dietę? warzyw nie wliczam ale są. w sumie nie zmienia się styl mojego dotychczasowego jedzenia co mi odpowiada, pytanie czy makro dobrze rozłożone, myślałem też o ketozie ale nie wiem czy to nie jest za duży hardkor, jednak tych węgli troche jem. z suplementacji to w sumie tylko witaminy źre, kofeina przed treningiem 400mg no i czasem bcaa przed treningiem jak nie zapomne. trening jaki bym stosowal na redukcji to pewnie obwodowy zamiennie z klasycznym fbw + cardio w postaci wioślarza czy orbitreka. Pozdr

oj teraz zauwazylem ze troche sie pomieszalo, ten twarog oczywiscie przed snem, coś źle poklikałem x) ale makro sie nie zmienia wiec niewazne :D







Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-08-17 02:40:06

Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-08-17 02:41:10

Zmieniony przez - Onthor w dniu 2017-08-17 02:59:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
sporo tego rzepakowego, daj tez nieco innych zrodel fatu, bardziej zasobnych w o3

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4118
no to powiedzmy ze bede uzywal oliwe z oliwek zamiennie z rzepakowym i ew smalcem? poza tym ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
ok, pod warunkiem, ze bedziesz jadl warzywa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy redukcja dla początkującego.

Następny temat

Redukcja

WHEY premium