SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

migdały i wrzątek a o3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
Witam
wpadło mi w ręce sporo migdałów , niestety wszystkie oblane polewą z cynamonem. Na tyle , że masa migdału w tym "cukierku" to jakieś 50% , reszta to polewa.
Zauważyłem , że pod gorącym to się rozpuszcza. Tylko teraz nie wiem czy gdybym wrzucił te migdały do wrzątku to nie stracą na swojej wartości.
Chodzi mi głownie o omege 3.
Jak uważacie ?

PS:chociaż w sumie cholera wie w jakiej temperaturze one już były robione ...

Zmieniony przez - Beny 179 w dniu 2012-08-11 10:05:55

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
akurat o o3 w migdałach to bym specjalnie nie dbał. jaki produkt sam w sobie bym sobie odpuścił.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7839
czyli sugerujesz , że nie warto wypłukać tej polewy ?
Pod wpływem temperatury samo spływa.

Zmieniony przez - Beny 179 w dniu 2012-08-11 22:56:04

"Lepiej być sądzonym przez ludzi 12-stu , niż niesionym przez 4-ech na wieki do piasku"
Karramba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
sugeruję nie tyle nie spłukiwać polewy co tego nie jeść w ogóle.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 136 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1748
Oddaj komuś, szkoda czasu na taką zabawę, jak i produktu :P Jak wpadnie Ci karton czekolady z orzechami laskowymi to też będziesz je odzyskiwał ? :P xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta Na Mase

Następny temat

Ocena i pomoc w Planie na redukcję.

WHEY premium