SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

miesnie klatki piersiowej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
witam. chciałem poprosić o pomoc, mianowicie chciałem zbudować mięśnie klatki piersiowej, teraz jest plaska;/ jakie cwiczenia wykonywac zeby miec "klate" i jakie srodki brac? prosze o pomoc.
mam 184 cm wzrostu, na chwile obecna waze ok 70kg, chialbym przy okazji przytyc do ok 80kg...nie mam dostepu do silowni, jedynie warunki domowe, mam dwa hantle.
prosze o pomoc...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 71

Wzrost: 184

Cel treningowy: zbudowanie miesni klatki piersiowej przyrost masy

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): nie

Dieta: brak

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
POzbieraj pieniadze na miche *dieta* i siłownie inaczej wymarzonej klaty z plakatów nie zrobisz

Podstawa to dieta, suplementy odpadaja totalnie, ew gainer +białko na braki w diecie, noi siłownia, nie cwiczy sie jednej parti tylko wszystkie, chcesz nabrac 10kg i tylko w klacie? ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1525
Niestety z tymi 2 hantlami za dużo nie zrobisz. Szkoda Twojego czasu. Musisz przeznaczyć trochę kasy i pójść na siłownie. I ćwicz z głową, aby nie było dysproporcji sylwetki

Zmieniony przez - nAb w dniu 2008-12-21 00:02:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
chce nabrac ok 10kg calej masy nie tylko w klacie, a klate chce troche "podbudowac", nie chce wygladac jak kulturysta:P peepeek napisz mi jaki gainer i jakie białko kupic bo ja sie kompletnie nie znam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4133
wpier to se koles uloz diete , pocwicz z pol roku a potem sie bierz za suple^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
no to dieta sie kłania:) na mase mutant mass polecam.

P.s- i cwicz cale cialo zeby poprawic swoj metabolizm to szybciej przybierzesz na masie.

desiderata

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moj trening na mase - Wasze opinie

Następny temat

Brak efektów ...

WHEY premium