SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

miesien zebaty przedni- brak efektów

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15133

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 356
wszędzie gdzie się rozglądałem za ćwiczeniami na mięsień zębaty przedni polecano przenoszenie hantelki... no więc próbowałem no i g..... , nie czuje po tym w ogóle tego mięsnia, sprawdzałem jedną ręką czy się napina i niestety nic sie nie dzieje, owszem pracują mięśnie piersiowe itd. ale nie zębaty, a bardzo mi na nim zależy bo mam odstające łopatki- to przenoszenie to jakis badziew, poradźcie mi coś na ten temat bo już nie wiem co mam myśleć, mam nadzieje ze się myle... z góry thx za rady...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1359 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35965
przenoszenie to dobre cwiczenie tylko trzeba umiec je wykonywac
dla zaawansowanych

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

napisał(a)
Początkujący
ćwicze już rok widziałem dokładnie jak się wykonuje ale on przy tym ćwiczeniu nie pracuje, sprawdźcie sami sprubujcie jedna reką dotknąc miesnia miękki jak galareta... jak to z tym jest???
napisał(a)
Początkujący
mozliwe ze zle je wykonuje, więc w czym leży błąd bo nie nalezy ono so specjalnie skomplikowanych...
napisał(a)
Początkujący
ja tam robie je czasami na chacie glownie przy klacie i czuje ze zebaty pracuje :)

Some people dream... of breaking free.. of pushing limits... beyond the physical... beyond the mental... and some people... live the dream

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1838 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 38622
jesteś pewny że wiesz gdzie ten mięsień jest?
Jak można sprawdzić w czasie ćwiczenia czy się napina czy nie jak przenosi się oburącz?
I co ma zębaty wspólnego z łopatkami?

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

napisał(a)
Początkujący
j/w moze robisz inne cwiczenie

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 22971 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 91855
nienależy zapominać,że aby te partie były widoczne bf nie może być zbyt wysoki,pzdr.
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6529 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36902
Może rzeczywiście zawiniła technika. Ale zębaty pracuje także przy innych ćwiczeniach...

"I co ma zębaty wspólnego z łopatkami?"

Otóż MA i to dosyć sporo.

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 9831 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34282
Miesnie zebate potrzebuje niskiego BF by wyszly na wierzch. Plusem jest to ze rejon ten jest mniej wymagajacy niz miesnie brzucha. Miesnie zebate to obszar ktory lezy u 3/4 osob dajacych swoje fotki do galerii sfd, a mozna smialo zalozyc ze wiekszosc z nich robi przenoszenie, wniosek ?

Jedyne cwiczenie ktore glownie dziala na zebate to:
http://www.exrx.net/WeightExercises/SerratusAnterior/BBInclineShoulderRaise.html
Powyzsze mozesz robic na smithcie, ze sztangielkami, z linkami itd.
Przenoszenie tylko milo je uzupelnia. Zle robione rozpietki tez ladnie rozbudowuja zebate, ale po co je zle robic skoro mozna robic cos co zadziala na nie bezposrednio ? W sumie, mozna smialo powiedziec, ze zly trening klatki powoduje rozrost zebatych. Przy prawidlowym treningu - technicznym, powinny dostawac tylko zbilansowane bodzce, a nie glowne.

Zmieniony przez - puma666 w dniu 2008-07-21 00:15:23

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6529 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36902
To ćwiczenie kiedyś wykonywałem żeby mi łopatki nie odstawały

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Traithlon / Trening siłowy

Następny temat

Górny Środek - Klatka

Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu Fałdomierz - zmierz swój poziom tłuszczu Najlepsze stylizacje Katarzyny Dmochewicz Najlepsze stylizacje Katarzyny Dmochewicz Mielona wieprzowina z warzywami Mielona wieprzowina z warzywami Mega pompa mięśniowa vs. hipertrofia?! Mega pompa mięśniowa vs. hipertrofia?! Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Jak nas oszukują? Etykiety i skład żywności. Powtórzenia oszukane Powtórzenia oszukane Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Alysia Macedo- fitnesska w mundurze Calum von Moger przeszedł operację! Calum von Moger przeszedł operację!