SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

micela-bedzie cos z tego?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1275
Witam jestem nowa na forum chciałabym, żeby moje ciało było bardziej umięśnione jednak treningi w domu nic nie dają, odżywiam się bardzo dobrze, staram się nie jeść przetworzonych rzeczy. Proszę o rady co mam zrobić ze swoją sylwetką. I skąd mam czerpać białko-bardzo nie lubię mięsa, a ryby i twaróg mi się znudziły...

Wiek : 22
Waga : 55
Wzrost : 167
Obwód w biuście(1) : 88 cm
Obwód pod biustem : 71cm
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):66 cm
Obwód na wysokości pępka : 77cm
Obwód bioder (3): 88cm
Obwód uda w najszerszym miejscu:55cm
Obwód łydki : 28cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch i boczki
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biust
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) biegam 3 razy w tygodniu, codziennie ćwiczenia z Mel B ramiona pośladki
Co lubisz jeść na śniadanie: owoce, owsiankę
Co lubisz jeść na obiad : rybę
Co jako przekąskę : orzechy
Co jako deser : galaretkę
Ograniczenia żywieniowe : nie lubię mięsa
Stan zdrowia: b.dobry
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : 4 lata temu błonnik z olimpu
Stosowane wcześniej diety : brak


Czy da się jakoś zwiększyć wcięcie w talii?


Bardzo dziękuję za odpowiedzi.













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziewczyny, spokojnie. Skoro koleżanka " nie odczuwa żadnych efektów ubocznych po spożyciu twarogu czy innego rodzaju nabiału", to niech się oddali w pokoju i delektuje się do woli. Wy sobie szanujcie palców i klawiatury.

Może koleżanka jednak, zajadając ze smakiem twarożek i oddając się rozmyślaniom nad tym, jak zrobić sobie talię, zapyta google o prace pani doktor Ganmaa Davaasambuu (prof w Harvard School of Public Health oraz w Brigham and Women's Hospital). Warto się z nimi zapoznać zanim zacznie się stroszyć piórka z oburzenia.

micela
dlaczego wszystkich którzy mają odmienne zdanie od moderatorek banujecie i usuwacie ich wypowiedzi ?


Pan użytkownik aniaaniaa_BAN jest w tym dziale persona non grata.
Nie dlatego, że "ma odmienne zdanie" (bo nigdy nic sensownego tu nie napisał), ale dlatego, że nie będziemy tutaj tolerować faceta, który wyzywa nas od szmat.



Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-08-05 00:26:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
PIsałaś, że dobrze się odżywiasz, więc liczyłam na sensowną wypiskę z diety... i się przeliczyłam.
Kaloryczność o jakies 800 kcal za mała.
Nikt tu nie będzie Tobie podpowiadał, co jeść - sama wiesz, co lubisz. Masz temat z przepisami, masz dział Kuchnia - przeglądaj i kombinuj.

Ćwiczenie na siłowni bierzesz pod uwagę?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1275
Czyli jeśli chodzi o kalorycznośc to za mało? Zwiększyć samo białko czy tłuszcze też?Większa ilość węglodowodanów chyba nie będzie dobrym pomysłem?Chciałabym ćwiczyć na siłowni, ale jak nie wiem jak obsługiwać te maszyny i raz się trochę śmiali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
1800 kcla, 130b/150ww/reszta tłuszcz

Dziewczyno, albo chcesz mieć ciało bogini i zapierdzielasz nie patrząc na innych, albo się ze spobą niuniasz.

Idę jeść, Ty się namyśl w tym czasie i daj znać.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1275
Dzięki, a na jakie partie najbardziej zwrócić uwagę wg Ciebie?Wiem, że nalezy ćwiczyć całe ciało, ale co uważasz, że jest najgorszą partią?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
micela
ale co uważasz, że jest najgorszą partią?


Nie ma "najgorszej" partii - wszystko jest do poprawki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
J.w.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1275
ok dzięki w takim razie nie obchodzą mnie inni chce mieć sylwetkę bogini ! Podpowiecie skąd mam brać jeszcze białko oprócz ryb i twarogu?Kupić "w proszku"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
micela
Podpowiecie skąd mam brać jeszcze białko oprócz ryb i twarogu?Kupić "w proszku"?


Laska... Od dupy strony chcesz zaczynać? Naucz cię najpierw odżywiać, nie jeść, bo to nie są pojęcia tożsame.

- ryby
- jajka
- mięso
- podroby
- warzywa strączkowe

długo...
długo...
nic...

- twaróg

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-07-31 22:44:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1275
Myślałam, że najpierw powinnam mieć dobra dietę zanim zacznę porządnie ćwiczyć, bo te ćwiczenia domowe jak widać nie dały rezultatów...Fakt, zapomniałam o jajkach, ale warzywa strączkowa są wartościowym źródłem białka?Podobno białko roślinne źle się wchłania.Niestety mięsa nie jem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
No to zadbaj o dietę.
NIkt CI nie każe jeść mięsa, jedz ryby. A jeżeli ich nie lubisz, to to NIE JEST NASZ PROBLEM, nie będziemy TObie posiłków komponować.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na "masę" dla małej pani?

Następny temat

Pierwszy rok treningów silowych

WHEY premium