SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie w krótkim czasie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
witam
jestem nowy ale wydaje mi się że temat w dobrym miejscu piszę
Mam 15 lat 190cm wzrostu i wage 70 i chciał bym dowiedzieć się jak (najlepiej w krótkim czasie) mieć duże mięśnie i kaloryferek?
z tym tematem będę się zapoznawał [https://www.sfd.pl/Dieta_-_ułóż_sam_a_-t315296.html]
a do ćwiczeń mam takie urządzenia [http://img2.vpx.pl/up/20080929/dsc00665.jpg] tych obciążników jak by co mam więcej o różnej masie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6656
Hadesziom

Plan niezbyt dobry bo zbyt rozbudowany jak na jego staż. Musi sie skupić na podstawowych złozonych ćwiczeniach a potem bedzie robić reszte. pozatym kolejnośc cwiczen do bani. przysiad i mc po tricepsie lol. A co do abs2, a6w i innego syfu - te plany powinny jak najszybciej zniknac z forum. Brzuch należy trenować solidnie z obciążeniem jak każde partie a nie bawić sie w pierdoły. Zreszta każdy kulturysta wyśmieje abs2
Do autora:
Zrob tak:

Przysiad 3s
MC na prostych 3s
Wiosło sztanga/półsztanga/hantla 3s
Wl lub pompki na poreczach wersja na kaltke 3s
Wycisk na barki sprzed klaty 3s
podciąganie na drązku podchwytem 3s

+
raz rób łydki raz brzuch.

Ewentualnie inne plany skrócone SS, 5x5 itd.

Jak już złapiesz miecha, zwiekszysz sile to pomyśleć można o czyms innym ale narazie fbw best dla ciebie

Zmieniony przez - Mastah88 w dniu 2009-04-16 22:59:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 487 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9693
ehhh. poczytaj troche więcej na forum bo tu masz wszystko(ułuż sobie plan treningowy i diete) i dopiero wtedy wróc tu.


pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1403
mieć duże mięśnie i kaloryferek?

mięśnie kształtuje się przez lata cięzkich treningów i odpowiedniego odzywiania . Nie ma nic za darmo ... poczytaj troche i wróc ... :)

jeżeli jesteś słaby to tylko dlatego... że się na to godzisz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 418 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7284
Co rozumiesz przez pojęcie: "w krótkim czasie", bo dla mnie to co najmniej 2-3 lata. Takie minimum by nie być już początkującym. Jeśli chcesz być sezonowcem nie osiągniesz wiele.

Nie chce wódki, nikotyny... Potrzebuje Kreatyny!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
no to tak jeżeli to o to chodziło
postanowiłem coś codziennie ćwiczyć albo co 2 dzień ławeczka hantle pompki bieganie i inne jakieś zapisałem się tez na Kick boxing (nie tylko dla mięśni) a co do diety jestem amator i trochę jej nie załapałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 265 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1625
nie cwicz codziennie, bo nic z tego nie bedzie. miesnie nie rosna podczas treningu, tylko po nim. poczytaj rozne arty, zwlaszcza o fbw.

dieta - w tym wieku nie musisz bawic sie w wyliczanie kalorii, po prostu jedz duzo i zdrowo.

kluczem do sukcesu nie sa jakies cudowne metody, ale zwykla wytrwalosc i myslenie.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
znaczy szybciej widać efekty
soryy ze tak ale nie wiem jak edytowac post
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15083
Najpierw zimny prysznic:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3694
minimum rok systematycznego treningu, inaczej ja tego nie widze , po roku dopiero cos tam bedzie widac,

zacznij od ABS1 przez ~miesiac, dobre cwiczenia na poczatek jezeli nic nie cwiczyles wczesniej, nawet nieźle dają w kośc z początku, a jak się do nich przzwyczaisz to zacznij ABS2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 132
abs 1 2 mógłbyś jakiś filmik czy coś pokazać??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

budowanie masy a praca

WHEY premium