SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie czy redukcja?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Witam mam 16 lat 176cm wzrostu u wazę ok 80kg po długim czasie braku aktywności fizycznej chcę chodzić na siłownię jednak tu pojawia się problem otóż chcę schudnąć i nabrać trochę mięśnia a słyszałem ze przy większej wadze jest to łatwiejsze i tu jest moje pytanie: czy najpierw mam zacząć robić treningi na mięśnie, a dopiero potem, kiedy będę zadowolony na redukcję? A może odwrotnie? Albo pomieszać te treningi? Proszę o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening nie ma tu nic do rzeczy, od masy czy redukcji jest dieta i bez niej nawet nie ma co zaczynać przygody z siłownią ;)
To już od ciebie zależy co chcesz robić najpierw, większa masa ciała (tłuszczowa) nie wpłynie na lepsze budowanie mięśniowej. Jeżleli źle czujesz się w swoim ciele to zredukuj, albo daj zdjęcie to podpowiemy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza Dieta

Następny temat

co pierwsze?

WHEY premium