SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34
Hej wszystkim. Mam mały problem. Od grudnia trenuje boks Tajski. Treningi mam nawet 5 razy w tygodniu dosyć intensywne. Zauważyłam, żę bardzo powiększyły mi sie barki, ogólnie nabrałam mięśni i zaczęły zanikać mi piersi. To nie jest tylko moja opinia. Jestem tym załamana a wizja tego, że za rok czy dwa będe wyglądać jak chłopak nie ułatwia mi trenowania. Czy jest jakiś sposób, żeby temu zapobiec, ale nie rezygnować ze sportu, w którym się naprawde zakochałam?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1365
czy uwazasz ze cwiczac odp partie miesni na treningu nie beda one zwiekszaly swojej objetosci...musze cie rozczarowac bedziesz powoli przypominala faceta jesli chodzi o budowe ciała imuskulature...tak to juz jest ale wiesz ladna rzezba, sylwetka fit sa modne;)
moze nie forsuj sie tak na zajeciach...(latwo naisac)
a biust to w wiekszosci tluszcz skoro spalasz go na treningach to niestety nie ma gdzie sie gromadzic...moze zaczij wiecej jesc...tak naprawde tociezko cokolwiek powiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak zanik piersi w skutek treningu.
Co do barów to normalne, że się trochę powiększają ale przerosty mięśni Ci raczej w tym sporcie nie grożą. A najlepiej to wyślij jakieś zdjęcia przed rozpoczęciem treningów i z teraz, wtedy będziemy mogli Ci lepiej doradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
jw.

poka foty

1)kobiety raczej nie maja tendencji do wielkiego przyrostu masy

2)Trenujac 5 razy na tydzien bez silki nawet facetowi ciezko jest przybrac na masie



Zmieniony przez - marek428 w dniu 2006-05-01 12:32:37

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34
zdięć z przed niestety nie mam.Obecne zrobie ale trochę puźniej.wiem, że nie jest jeszcze tak tragicznie. Narazie przybyło mi pare cm w talii a biust na prawde mi się zmniejszył, ale najbardziej denerwują mnie te barki. Nie chcę wyglądać jakoś nieproporcjonalnie. Dziewczyny ode mnie z klubu trenujące po kilka lat na prawde sylwetką nie wiele różnią się od facetów. Przeraża mnie to ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1365
wiesz to tez geny determinuja twoj wyglad nie wiem jak jest u ciebie ale u mnie mama jest mojego wzrostu zero tluszczu i zarys miesni, ale nie wyglada zle tylko tak aopprostu sportowa sylwetka:)nie przejmuj sie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86827
Zanik piersi - dużo słyszałem o tym w kontekście biegaczek - ale nie wiem niestety jakie są fakty - i aż tak mnie to nie interesuje, żebym wyników bad. naukowych szukał.

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
Z zanikiem biustu jest różnie. To żależy w dużej mierze od uwarunkowań indywidualnych. Ja swojego czasu trenowałam jako sprinterka, a potem siedmioboistka, a na zanik nie narzekałam...
Możliwe, że masz ujemny bilans kaloryczny, więc leci Ci tłuszczyk jako alternetywne źródło energii.

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 434 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2418
heh.. mi z biustu też ładnie poleciało, ale to dlatego, że mi ogólnie z wagi dużo poszło na co nie narzekam szersze barki i mięśnie to oczywiste następstwo tego typu treningów, ale myślę, że nie jest to jakiś mankament bo wysportowana sylwetka wygląda dużo ładniej niż zasuszonego wieszaka ode mnie dziewczyny z sekcji, które trenują również po kilka lat wcale nie mają budowy faceta, wręcz przeciwnie, wyglądają całkowicie dziewczęco. Myślę, że nie masz się czym przejmować i nie masz powodu żeby zrezygnować ze sportu :)

Zmieniony przez - Kania_ w dniu 2006-05-03 16:10:02

"...lepiej byś był mistrzem, nie wystarczy biegać szybko.. tutaj MUSISZ biec najszybciej!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 239 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1634
co do biustu to pytanie jest o ... jego rozmiar, bo:

przy niezbyt duzym biuscie >C + ujemny bilans o ktorym pisala Vilemo + rozwoj muskulatury pod wplywem cwiczen = poczucie, ze bius "zanika", przy czym nie o rzeczywistym zanikaniu tutaj jest mowa (na skutek zmian hormonalnych, ktore mialyby byc ewent. rzekomym skutkiem cwiczen), co po prostu zmiana muskulatury badz jak kto woli "odtluszczenia" klatki piersiowej
mysle, ze niewatpliwym plusem takiej sytuacji jest mozliwosc chodzenia bez stanikow latem, a na plazy mozesz prezentowac atrakcyjny topless

co do sylwetki jako takiej - to po prostu kwestia genow;
niektore dziewczyny wygladaja jak wyrzezbione modelki, po niektorych wogole nie widac zmian, a niektore zas nabieraja powiedzmy to khem khem mocno sportowej sylwetki..
ja po obejrzeniu ostatnio swoich zdjec w wieczorowej sukience bez rekawow stwierdzilam, ze wygladam jak nrd-owska plywaczka ..
ale akurat wole miec bicepsy jak piguly niz wiszace tluste flaki ... wszytko jest kwestia wyboru ... %

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją... /M. Piotrowski/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkie Panie prosimy o wrzucenie fotek już chłopaki w dziale ocenią czy wszystko jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mirko CroCop Filipovic Party i Fight Wieczoru !! :D

Następny temat

sambo w krakowie- opinie

Wiecej