SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

methandrostenolon !!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2108

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1589
czy ktos moze mi napisac pare słów o tym środku ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 8068 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39197
Jest nowym doustny sterydem, który ma duże efekty w metabolizmie protein. Efekty DIANABOLU podnoszą syntezę protein. Steryd ten pozwala utrzymać pozytywną równowagę nitrogenu. Wpływa również na równowagę wapnia w kościach. DIANABOL jest polecany we wszystkich kuracjach związanych z efektami anabolicznymi.(Z ulotki opakowania DIANABOL of CIBA AKTIENGESELLSCHAFT, WEHR/BADEN).
DIANABOL jest doustnym anabolikiem, który zaczął być rozprowadzany w1956 roku przez Amerykanina Johna Ziglera przy współpracy z CIBA-GEIGY COMPANY.
W USA zaczął być rozprowadzany na rynku 1960 roku i w krótkim czasie po tym można go było dostać w różnych krajach. Przez kilka lat DIANABOL stał się najbardziej popularnym i najczęściej używanym anabolikiem przez sportowców różnych dyscyplin. .
W 1982 roku CIBA-GEIGY ściągnęła wersie DIANABOLU dla ludzi z powodu z byt częstego nadużywania. .
DIANABOL jest podobny do chemicznej struktury 17-alfa methylostestosterone. Ma bardzo silne androgeniczne i anaboliczne efekty, które ujawniają się w olbrzymim przyroście masy i siły. DIANABOL jest łatwym ''sterydem masy'', który działa bardzo szybko. .
Waga wzrasta od 1-2 kg w ciągu tygodnia przez pierwsze 6-tygodni kuracji. Dodatkowa masa ciała wpływa na wzrost retencji płynów. .
DIANABOL nie jest dobrym preparatem do jednorazowego użycia, przed zawodami. Taki sam efekt retencji i osiągnięcie dobrej formy może być w wielu przypadkach osiągnięty po zażyciu NOLVADEXU i PROWIRONU i dlatego wielu sportowców używa DIANABOLU dopiero 3-4 dni przed zawodami. .
Optymalne dawki są bardzo różne. Najczęstszą dawką są 2 tabletki dziennie i dawkę tą zwiększa się do 20 i więcej tabletek na dzień. .
Dawki powinny być regulowane w oparciu o indywidualne zdolności każdego kulturysty. .
Dawki 15-20 mg na dzień mogą zapewnić rezultat w okresie 8-10 tygodni. Kiedy efekty zaczynają spadać i sportowiec chce kontynuować kurację, dozy DIANABOLU nie powinny być większe, zalecane jest zażywanie sterydów w zastrzykach takich, jak:DECA-DURABOLIN 200 mg na tydzień lub PRIMOBOLAN 200 mg na tydzień (oczywiście z dawkami DINABOLU). .
Nie jest wskazane zażywanie TESTOSTERONU. Najlepsze efekty osiągniesz po zażywaniu20-30 mg DIANABOLU na dzień i 200-400 mg DECA-DURABOLINU dziennie. .
Sportowcy ważący więcej niż 100 kg nie potrzebują więcej niż 40 mg dziennie, w rzadkich przypadkach 50 mg dziennie. Większe dawki nie są wskazane, gdyż mogą prowadzić do opłakanych efektów. .
Zażywanie DIANABOLU z ANADROLEM 50 nie jest dobry pomysłem, ponieważ te dwa preparaty dają podobne efekty. Może to zmusić do brania 10 a nawet więcej tabletek jednego z tych dwóch na dzień. Ci, którzy chcą wzrostu masy i siły mogą kombinować DIANABOLU z OXANDROLONEM lub WINSTROLEM (tabletki). .
Forma w zastrzykach daje najlepsze efekty (polecane: SUSTANON lub TESTOSTERONEM ENANTHE 250 mg na tydzień i lub DECA-DURABOLINU 200mg na tydzień). .
W przygotowaniach do zawodów DIANABOL ma limit zażywania, ponieważ u wielu sportowców występuje różna retencja wody i powoduje wysokie zmiany estrogenu i to komplikuje spadek tłuszczu. .
Ci, którzy nie mają tych problemów, lub kontrolują je poprzez branie NOLVADEXU i PROVIRONU, w tej fazie powinni używać DIANABOLU z PARABOLANEM, WISTROL DEPOT, MASTERON, OXANDROLONE itd. .
Jego aktywność jest krótka i dlatego konieczne jest zażywanie go 2 razy dziennie, aby utrzymać substancję we krwi. DIANABOL nie należy zażywać podczas posiłków, wówczas mogą występować bóle gastralne. .
Po pierwszym dniu zakończenia kuracji DIANABOLEM, substancja METHANDRO- STELONE we krwi jest negatywna. Maksymalna koncentracja DIANABOLU we krwi utrzymuje się we krwi od 1-3 godzin. Ważnym powodem, dla którego DIANABOL jest tak często zażywany jest to, że redukuje on wewnętrzną produkcję cortisonu o ok. 50-70%..
Kobiety nie powinny zażywać DIANABOLU, ponieważ zauważalne są męskie symptomy. Kobiety, które nie obawiają się tych efektów, mogą brać od 2-4 tabletek, nie więcej niż 4-6 tygodni. Większe dozy i dłuższe zażywanie modą prowadzić do efektów ubocznych. Kobiety chcące zachować swój wygląd, powinny brać 10 mg dziennie DIANABOLU i 50-100 mg na tydzień DECA-DURABOLINU przez 4-6 tygodni. .
Odkąd DIANABOL jest 17-alfa, w wielu przypadkach zauważalne jest znaczne obciążenie wątroby. .
Efektami może być: wysokie ciśnienie krwi i szybkie bicie serca. Czasami może to być regulowane przez zażywanie CATAPRESANU. .
Efekty uboczne-gynekomastia, pojawiają się przy jednoczesnym zażywaniu DIANABOLU z NOLVADEXEM i PROVIRONEM, trądzik na ciele, wypadanie włosów. .
Znacząco wpływa na poziom testosteronu. Badania wykazały, ze branie 20 mg DIANABOLU / dzień przez 10 dni redukuje poziom testosteronu od 30-40%. .
Następnym niepożądanym efektem może być spadek siły i masy, często pojawia się retencja wody. .
W wysokich dawkach 50 mg/dzień może pojawić się agresywność. Mimo tych ubocznych efektów DIANABOL jest popularny. Przez wiele lat na czarnym rynku DIANABOL nazywano przysłowiowo D-BOL, jest dostępny w wielu kolorach, wielkościach i formach pod wieloma wymyślonymi nazwami. Jeśli interesuje cię oryginalny produkt, powinieneś sprawdzić, czy substancje zawarte w preparacie są na liście w tej książce. .
Tajlandzki i indyjski PNONABOL 5 jest najlepszym składnikiem. .
1000 tabletek jest zapakowanych w plastikowym pudełku wielkości szklanki. Data produkcji i przydatności jest wydrukowana na naklejce. Cena za to opakowanie waha się od 500-1000 dolarów na ''czarnym rynku''. Indyjski PARABOLAN 5 jest nazwany PRONAS, pakowany jest w pudełka po 10 listków na każdym po 10 tabletek. .
Tabletki są okrągłe, białe i spłaszczone z jednej strony. .
Oryginalny PRONANS może być łatwo rozpoznawany po aluminiowych listkach z podwójnym dnem i purpurowym wydrukiem. .
Oryginalny PRONANS kosztuje 100 USD za opakowanie na ''czarnym rynku''. Innymi, łatwo dostępnymi oryginalnymi składnikami są polski METANABOL i czeski STENDON. .
Przez długi czas polski METANABOL był pakowany w małe szklane, brązowe fiolki po 20 tabletek. Od 1994 r. jest pakowany tylko w listki po 10 tabletek w kolorze pomarańczowym. Czeski STENDON jest pakowany w żółto-zielone pudełka, w których znajduje się listek z 20 tabletkami. Rumuński NAPOSIM zawiera 20 tabletek w małym plastikowym pudełku, gdzie każda tabletka ma wybity trójkąt. .
Rosyjski DIANABOL jest pakowany w listki po 10 tabletek każdy, które są pakowane w zielone pudełka lub spięte papierem podobnym do papieru toaletowego. Wydruk na listku jest niebieski. Tabletka zawiera 0,005 g substancji. Jest tam podanych kilka informacji o produkcie i że zażywać go można po przepisaniu przez lekarza. .
W Rosji tabletki kosztują tylko 2-4 centów, a na ''czarnym rynku'' 0,5 USD. .
Dostępne są podróbki, można je poznać po 1-2 tygodniach, ponieważ nie widać efektów. Inny kolor nadruku na folii eliminuje ten produkt. Tabletki oryginalne są twarde i powoli rozpuszczają się w ustach tworząc w pierwszej fazie słodkawy smak, co przechodzi po chwili w cierpką gorycz, bardzo nieprzyjemną. Radzę, więc szybko łykać tabletki i dobrze popić najlepiej wodą. .gdzies z jakiejś strony, przepraszam autora za Ctrl CCzekam na baty


Zmieniony przez - leonstar w dniu 2004-10-27 21:38:12

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10674 Napisanych postów 44851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
leonstar sog jak wejdzie :P
Nooooormalnie mnie roz***aless z tym CTRL + C ... CTRL + V
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 8068 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39197
nie wszedł buuuuuuuuuu, ale dla ciebie prosze bardzo.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1589
yyyyyyyyyy ? ? ?
mam rozumieć że DIANABOL = methandrostenolon ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10674 Napisanych postów 44851 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Leoooonstar to w innym dziale wejdzie =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1180 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20403
Nie jest wskazane zażywanie TESTOSTERONU. Najlepsze efekty osiągniesz po zażywaniu20-30 mg DIANABOLU na dzień i 200-400 mg DECA-DURABOLINU dziennie. .


z tym bym polemizowal

boso ale w ostrogach...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 10218 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43997
"mam rozumieć że DIANABOL = methandrostenolon ?"
A CO mYŚLAłeś???...=metanabol=bionabol=nerobol i w hooojinnych

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 660 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8179
Leonstar - SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6579 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 136395
o ****a Leon
ostatnio przechodzisz sam siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 8068 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39197
TO SPRAWKA TEJ DECI , TY WIESZ JAKIEJ.

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko??

Następny temat

Dobry wybór